Activiteitenkalender 2018

2018

 

 

 

 

September

 

 

 

 

 

6 (do)

16:00

 

Trainingen

 

8 of 9

 

 

Fryslân Cup (3de ronde) (nog niet bekend of er thuis gespeeld wordt)

 

10-28

 

 

Voorrondes gemengddubbelkampioenschappen (finales 29/30 September)

 

12 (wo)

19:00

 

Competitie Heren dubbel (1)

 

13 (do)

16:00

 

Trainingen

 

15 (za)

09:00

 

Competitie gemengd dubbel (1)

 

16 (zo)

ochtend

 

Competitie jeugd (groen)

 

20 (do)

16:00

 

Trainingen

 

22 (za)

10:00

 

Competitie gemengd dubbel (2)

 

26 (wo)

19:00

 

Competitie Heren dubbel (1)

 

29 (za)

09:00

 

Competitie gemengd dubbel (1) ?????

 

29 (za)

09:00

 

Competitie gemengd dubbel (2) ?????

 

29 / 30

 

 

Finale weekend gemengddubbelkampioenschappen

 

30 (zo)

ochtend

 

Competitie jeugd (groen) wordt in Akkrum gespeeld

 

30 (zo)

 

 

Fryslân Cup (finales) (nog niet bekend of er thuis gespeeld wordt)

Oktober

 

 

 

 

 

2 (di)

18:45

 

Voorronde enkelkampioenschappen

 

5 (vr)

18:45

 

Voorronde enkelkampioenschappen

 

6 (za)

10:00

 

Competitie gemengd dubbel (2)

 

14 (zo)

ochtend

 

Competitie jeugd (groen)

 

16 (di)

18:45

 

Voorronde enkelkampioenschappen

 

17 (wo)

19:00

 

Competitie Heren dubbel (1)

 

19 (vr)

18:45

 

Voorronde enkelkampioenschappen

 

20 (za)

09:00

 

Competitie gemengd dubbel (1)

 

23 (di)

18:45

 

Voorronde enkelkampioenschappen

 

27 / 28

 

 

Finale weekend enkelkampioenschappen

 

27 (za)

09:00

 

Competitie gemengd dubbel (1) ????

 

28

ochtend

 

competitie jeugd (groen) ???

wat is geweest in 2018

2018

 

 

 

 

Februari

 

 

 

 

 

9 (vr)

20:00

 

Ledenvergadering

Maart

 

 

 

 

 

10 (zat)

9:00

 

Klussendag

 

16 (vr)

 

 

Tennisclinics voor de basisscholen

April

 

 

 

 

 

6 (vr)

18:30

 

Competitie Gemengd dubbel (1) 17+

 

8 (zon)

14:00

 

Openingstoernooi Junior-Senior toernooi

 

10 (di)

13:30

 

Competitie Dames dubbel (2) 17+

 

10 (di)

19:00

 

Competitie Dames dubbel (1) 17+

 

11 (wo)

19:00

 

Competitie Heren dubbel (1) 35+

 

12 (do)

16:00

 

Trainingen

 

14 (za)

10:00

 

Competitie Gemengd dubbel (1) 17+

 

17 (di)

13:30

 

Competitie Dames dubbel (1) 17+

 

17 (di)

19:00

 

Competitie Dames dubbel (2) 17+

 

18 (wo)

19:00

 

Competitie Heren dubbel (2) 35+

 

19 (do)

16:00

 

Trainingen

 

20 (vr)

19:00

 

Competitie Gemengd dubbel (1) 17+

 

24 (di)

13:30

 

Competitie Dames dubbel (2) 17+

 

24 (di)

19:00

 

Competitie Dames dubbel (1) 17+

 

25 (wo)

19:00

 

Competitie Heren dubbel (1) 35+

 

26 (do)

16:00

 

Trainingen

Mei

 

 

5 (za)

 

 

(al gespeeld: Competitie Gemengd dubbel (1) 17+)

 

8 (di)

13:30

 

Competitie Dames dubbel (1) 17+

 

8 (di)

19:00

 

Competitie Dames dubbel (2) 17+

 

9 (wo)

19:00

 

Competitie Heren dubbel (2) 35+

 

12 (za)

10:00

 

Competitie Gemengd dubbel (1) 17+

 

15 (di)

13:30

 

Competitie Dames dubbel (1) 17+

 

15 (di)

19:00

 

Competitie Dames dubbel (2) 17+

 

16 (wo)

19:00

 

Competitie Heren dubbel (1) 35+

 

17 (do)

16:00

 

Trainingen

 

18 (vr)

19:00

 

Competitie Gemengd dubbel (1) 17+

 

22 (di)

13:30

 

Competitie Dames dubbel (2) 17+

 

22 (di)

19:00

 

Competitie Dames dubbel (1) 17+

 

23 (wo)

19:00

 

Competitie Heren dubbel (2) 35+

 

24 (do)

16:00

 

Trainingen

 

29 (di)

13:30

 

Competitie Dames dubbel (2) 17+

 

29 (di)

19:00

 

Competitie Dames dubbel (2) 17+

 

30 (wo)

19:00

 

Competitie Heren dubbel (1) 35+

 

31 (do)

16:00

 

Trainingen

Juni

 

 

 

 

 

7 (do)

16:00

 

Trainingen

 

9 (za)

ochtend

 

Jeugdontbijttoernooi

 

12-17

 

 

Boarnsterhim toernooi

 

14 (do)

16:00

 

Trainingen

 

16 of 17

 

 

Fryslân Cup (1ste ronde)   (nog niet bekend of er thuis gespeeld wordt)

 

18 Juni - 6 Juli

 

 

Voorrondes dubbelkampioenschappen (finales 7/8 Juli)

 

21 (do)

16:00

 

Trainingen

 

24 (zo)

ochtend

 

World Tour Competitie Voorjaar 2018 (jeugd)

 

28 (do)

16:00

 

Trainingen

Juli

 

 

 

 

 

1 (zo)

 

 

Jeugdkampioenschappen

 

5 (do)

16:00

 

Trainingen

 

7/8 (za, zo)

 

 

Finale weekend dubbelkampioenschappen

 

12 (do)

16:00

Trainingen

 

16 Juli - Okt


Start enkelkampioenschappen (finales 27/28 Oktober)

 

19 (do)

16:00

 

Trainingen

Augustus

 

 

 

 

 

3 (vr)

18:45

 

Voorronde enkelkampioenschappen