Activiteitenkalender 2019

2019

 

 

 

 

Maart

 

 

 

 

 

16 (zat)

09:00

 

Klussendag (NL-doet)

 

29 (vr)

overdag

 

Jeugdclinic voor de basisscholen

 

31 (zon)

9:00-14:00

 

. Competitie jeugd Oranje

April

 

 

 

 

 

1 (zat)

's ochtends

 

. Competitie TCO 1 - In et Hoolt 1

 

9 (di)

's middags

 

. Competitie TCO 1 - Joure 2

 

 

's avonds

 

. Competitie TCO 1 - Haskerhorne 1

 

10 (wo)

's avonds

 

. Competitie TCO 1 -Tryegeaster 1

 

12 (vr)

's avonds

 

. Competitie TCO 1 - Kollum 2

 

13 (zat)

's ochtends

 

. Competitie TCO 2 - De Mepsche 1

 

 

's middags

 

Openingstoernooi

 

14 (zon)

's ochtends

 

. Competitie jeugd Groen tegen Lauswolt 2

 

16 (di)

's middags

 

. Competitie TCO 2 - Oerterp 1

 

17 (wo)

's avonds

 

. Competitie TCO 2 - Vegelingsoord 2

 

23 (di)

's middags

 

. Competitie TCO 1 - De vliegende bal 3

 

 

's avonds

 

. Competitie TCO 1 - Joure 4

 

24 (wo)

's avonds

 

. Competitie TCO 1 - DLTC 3

 

26 (vr)

;s avonds

 

. Competitie TCO 1 - De bontekoe 2

Mei

 

 

 

 

 

7 (di)

's middags

 

. Competitie TCO 2 - Ten Woude 2

 

8 (wo)

's avonds

 

. Competitie TCO 2 - Oranjewoud 3

 

11 (zat)

's ochtends

 

. Competitie TCO 2 - De Wilp 1

 

12 (zon)

's ochtends

 

. Competitie jeugd Groen tegen Gorredijk 1

 

14 (di)

's middags

 

. Competitie TCO 2 - LausWolt 2

 

 

's avonds

 

. Competitie TCO 1 - Tryegeaster 1

 

15 (wo)

's avonds

 

. Competitie TCO 2 - Tijnje 2

 

17 (vr)

's avonds

 

. Competitie TCO 1 - Grouw 2

 

18 (zat)

vanaf 09:00

 

. Competitie TCO 1 - ATW 1

 

 

vanaf 10:00

 

. Competitie TCO 2 - Kollum 1

 

19 (zon)

's middags

 

. Competitie jeugd Groen tegen Smalhorst 1

 

21 (di)

's avonds

 

. Competitie TCO 1 - IJlst 5

 

22 (wo)

's avonds

 

. Competitie TCO 1 - De vliegende bal 3

 

25 (zat)

's ochtends

 

. Competitie TCO 1 - KJLTC 1

 

28 (di)

's middags

 

. Competitie TCO 2 - De beampipers 4

 

29 (wo)

's avonds

 

. Competitie TCO 2 - Gorredijk 4

Juni

 

 

 

 

 

1 (zat)

's ochtends

 

. Competitie TCO 2 - Nienoord 2

 

 

avond

 

Baan verhuurd

 

2 (zon)

9:00-14:00

 

. Competitie jeugd Oranje

 

 

's middags

 

. Competitie jeugd Groen tegen ATW 2

 

16 (zon)

overdag

 

Fryslancup

 

17 - 5 juli

 

 

Voorrondes DubbelKampioenschappen

 

21,22,23

 

 

De Belgen komen (Grutte Pier vs Lambik)

 

30 (zon)

overdag

 

Fyslancup

Juli

 

 

 

 

 

6 en 7

overdag

 

Finaleweekend DubbelKampioenschappen

Augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

September

 

 

 

 

 

9 - 27

 

 

Voorrondes MixKampioenschappen

 

13,14,15

 

 

Nog meer belgen

 

28 en 29

overdag

 

Finaleweekend MixKampioenschappen

Oktober

 

 

 

 

 

1 - 6

 

 

Boarnsterhim toernooi

 

12,13

overdag

 

Finaleweekend EnkelKampioenschappen

wat is geweest in 2019

2019

 

 

 

 

Januari

 

 

 

 

 

12 (zat)

14:30-17:00

 

Jeugd-Nieuwjaarstoernooi

Februari

 

 

 

 

 

1 (vr)

20:00

 

Ledenvergadering bij Moeke de Bruin

 

Activiteitenkalenders voorgaande jaren: