MIXDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN 2019
Hieronder kunt u de uitslagen van de wedstrijden en de tussenstanden van de poules vinden.
(click hier voor de hall of fame )
Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:
- Het finaleweekend wordt gehouden op 28 en 29 september.
- Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
- Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
- In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
- De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een supertiebreak als beslissende set gespeeld.
- Ben je verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Meldt dit vervolgens bij de wedstrijdcommissie.
- Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij de wedstrijdcommissie (Roelof, Roeli en Jelle)
- Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website
Veel succes en speelplezier!!
De wedstrijdcommissie
Uitslag
|
A's |
1 |
Bart & Fenna Rixt |
2 |
Albert & Jaike |
3 |
Wietske & Peter |
|
B's |
1 |
Rik & Titia |
2 |
Wimke & Andries |
3 |
Nynke & Jacob en Jeroen & Roeli |
Finaleweekend
Zasterdag 28 September
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
10:00-12:00 |
Kruisfinale A's |
Kruisfinale A's |
Zondag 29 September
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
13:00-14:30 |
3e/4e A's |
3e/4e B's |
19:30-22:00
|
Finale A's |
Finale B's |
Voorrondes
Pouleindeling en standen
Poule A1 |
gespeeld |
gewonnen |
verloren |
punten |
setsaldo |
Albert & Jaike |
4 |
4 |
0 |
4 |
+6 |
Peter & Wietske |
4 |
3 |
1 |
3 |
+3 |
Johannes & Malou |
4 |
2 |
2 |
2 |
-2 |
Robbert & Fabienne |
3 |
0 |
3 |
0 |
-3 |
Patrick & Rebecca |
3 |
0 |
3 |
0 |
-4 |
Poule A2 |
gespeeld |
gewonnen |
verloren |
punten |
setsaldo |
Bart & Fenna Rixt |
4 |
4 |
0 |
4 |
+8 |
Jouke & Doutzen |
4 |
3 |
1 |
3 |
+4 |
Jelle & Aleida |
4 |
1 |
3 |
1 |
-4 |
Frank & Willeke |
4 |
1 |
3 |
1 |
-4 |
Arjen & Agnes |
4 |
1 |
3 |
1 |
-4 |
Poule B |
gespeeld |
gewonnen |
verloren |
punten |
setsaldo |
Rik & Titia |
4 |
3 |
1 |
3 |
+5 |
Andries & Wimke |
4 |
3 |
1 |
3 |
+2 |
Jacob & Nynke |
3 |
1 |
2 |
1 |
-2 |
Jeroen & Roeli |
3 |
0 |
3 |
0 |
-5 |
Doede & Diny uitgevallen |
2 |
1 |
1 |
1 |
0 |
Dick & Leontine teruggetrokken |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Programma en uitslagen
Maandag 9 September
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
20.00 – 21.15 |
Frank & Willeke - Jouke & Doutzen |
|
21.15 – 22.30 |
Johannes & Malou - Albert & Jaike |
|
Dinsdag 10 September (geen kantine bezetting)
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
20.00 – 21.15 |
Patrick & Rebecca - Peter & Wietske |
Enkels Dames B: Hester - Titia |
Vrijdag 13 September
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
20.00 – 21.15 |
|
Jouke & Doutzen - Arjen & Agnes |
21.15 – 22.30 |
Frank & Willeke - Arjen & Agnes |
|
Zondag 15 September (geen kantine bezetting)
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
16.45 – 18.00 |
Aleida & Jelle - Arjen & Agnes |
|
Maandag 16 September
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
18.45 – 20.00 |
Doede & Diny - Andries & Wimke |
|
21.15 – 22.30 |
Johannes & Malou - Patrick & Rebecca |
Jelle & Aleida - Bart & Fenna Rixt |
Dinsdag 17 September
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
18.45 – 20.00 |
|
Frank & Willeke - Bart & Fenna Rixt |
20.00 – 21.15 |
Doede & Diny- Rik & Titia |
Albert & Jaike - Robbert & Fabienne |
21.15 – 22.30 |
|
Jeroen & Roeli - Jacob & Nynke |
Woensdag 18 September
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
18.45 – 20.00 |
|
Albert & Jaike - Peter & Wietske |
20.00 – 21.15 |
Frank & Willeke - Jelle & Aleida |
Johannes & Malou - Robbert & Fabienne |
21.15 – 22.30 |
Rik & Titia - Jacob & Nynke |
Jeroen & Roeli - Andries & Wimke |
Zondag 22 September (geen kantine bezetting)
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
14.00 – 15.15 |
Fenna Rixt & Bart - Arjen & Agnes |
Robbert & Fabienne - Peter & Wietske |
Maandag 23 September
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
20.00 – 21.15 |
Johannes & Malou - Peter & Wietske |
Jouke & Doutzen - Jelle & Aleida |
Dinsdag 24 September
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
18.45 – 20.00 |
Titia & Rik - Jeroen & Roeli |
Heren B enkels: Jelle T - Wiebe |
20.00 – 21.15 |
|
Patrick & Rebecca - Robbert & Fabienne |
Woensdag 25 September
|
BAAN 1 |
BAAN 2 |
18.45 – 20.00 |
Jouke & Doutzen - Bart & Fenna Rixt |
Jacob & Nynke - Andries & Wimke |
20.00 – 21.15 |
Rik & Titia - Andries & Wimke |
Albert & Jaike - Patrick & Rebecca |
21.15 – 22.30 |
Eikels Heren A: Wietse - Peter |
Enkels Heren A: Patrick - Jelle |
Laatste nieuws
Baanonderhoud
De banen liggen er weer fantastisch bij.
Met het juiste materiaal en de juiste tools is dat natuurlijk een eenvoudig klusje.
Tennislessen
Donderdag 7 april starten de tennislessen weer.
Onze nieuwe tennisleraar Wilfred heeft er zin in, jullie ook?
Tenniskidsvereniging
T.C. Oldeboorn is officieel benoemd tot KNLTB Tenniskidsvereniging!