DAMES- EN HERENDUBBEL KAMPIOENSCHAPPEN

Voorrondes 2013

Hieronder kunt u de poulestanden en het wedstrijdprogramma met uitslagen vinden.

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 29 en 30 juni.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een tiebreak als beslissende set gespeeld.
  • Tijdens de finalewedstrijden wordt er een beslissende 3e set gespeeld.
  • De wedstrijdcommissie heeft zoveel mogelijk geprobeerd aan ieders aanvragen voor speeldata tegemoet te komen, ben je echter verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Er hangt een lijst op de tennisbaan waar je de uitgevallen wedstrijd op kunt schrijven, zodat deze tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij Patrick Antonissen
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Poulestanden

Dames A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Doutzen & Fenna-Rixt

3

3

0

3

6

Dorien & Jaike

3

2

1

2

2

Wieke & Roelie

3

1

2

1

-3

Sierou & Mariska

3

0

3

0

-5

 

Dames B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Amarins & Willeke

3

3

0

3

5

Léontine & Corry

3

2

1

2

-2

Diny & Wietske

3

1

2

1

-2

Durkje & Jannie

3

0

3

0

-4

 

Heren A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Tinus & Henk

3

2

1

2

2

Jouke & Roelof

3

2

1

2

2

Albert & Gysbert

3

1

2

1

-1

Patrick & Dick

3

1

2

1

-3

 

Heren B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Erik & Abe

4

3

1

3

4

Johannes & Niels

4

3

1

3

4

Max & Bo

4

3

1

3

3

Jacob & Andries

4

1

3

1

-4

Wiebe & Jakob

4

0

4

0

-7

(Onderling resultaat van 1,2 en 3, gelijk. Door setsaldo zijn Max&Bo 3de. Onderling resultaat tussen Erik&Abe t.o.v. Johannes&Niels is in voordeel van Erik&Abe, dus zijn Erik&Abe 1ste)

Poulewedstrijden

Maandag 17 juni

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

Diny & Wietske - Léontine & Corry

4-6, 6-4, 5-7

20.00 – 21.15

Amarins & Willeke - Durkje & Jannie

4-6, 6-2, 7-4

Wiebe & Jakob - Erik & Abe

1-6, 2-6

21.15 – 22.30

Jouke & Roelof - Patrick & Dick

7-5, 6-2

Doutzen & Fenna-Rixt - Wieke & Roelie

6-1 6-1

Dinsdag 18 juni

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

Johannes & Niels - Erik & Abe

6-7 ?-? (uitgesteld -> zo 23 juni)

20.00 – 21.15

Sierou & Mariska - Dorien & Jaike

3-6 3-6

Wiebe & Jakob - Max & Bo

2-6 2-6

21.15 – 22.30

Durkje & Jannie - Diny & Wietske

2-6 7-5 1-7

Jouke & Roelof - Tinus & Henk

6-7(4-7) 1-6

Woensdag 19 juni

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

 

 

21.15 – 22.30

 

 

Donderdag 20 juni

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Doutzen & Fenna-Rixt - Dorien & Jaike

afgelast -> di 25 juni 18:45

Johannes & Niels - Max & Bo

afgelast -> zo 23 juni 16:00

21.15 – 22.30

Amarins & Willeke - Léontine & Corry

6-4 6-1

 

Zondag 23 juni

BAAN 1

BAAN 2

16.00 – 17.30

Johannes & Niels - Max & Bo

6-1 6-3

 


19.00 -20.15

Johannes & Niels - Erik & Abe

6-7 ?-? (uitgesteld -> do 27 juni)


Maandag 24 juni

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

Erik & Abe - Max & Bo

6-4 4-6 5-7

20.00 – 21.15

Jouke & Roelof - Albert & Gysbert

6-2 6-3

Tinus & Henk - Patrick & Dick

1-6 6-2 4-7

21.15 – 22.30

Sierou & Mariska - Wieke & Roelie

4-6 6-3 1-7

Johannes & Niels - Jacob & Andries

7-5 6-2

Dinsdag 25 juni

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Albert & Gysbert - Patrick & Dick

6-3 6-4

 

20.00 – 21.15

Wiebe & Jakob - Jacob & Andries

4-6 6-3 1-7

Amarins & Willeke - Diny & Wietske

6-1 6-3

21.15 – 22.30

Doutzen & FennaRixt - Sierou & Mariska

6-1 6-2

 

Woensdag 26 juni

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Johannes & Niels - Erik & Abe

6-7 3-6

 

20.00 – 21.15

Erik & Abe - Jacob & Andries

7-5 3-6 7-4

Dorien & Jaike - Wieke & Roelie

6-3 6-4

21.15 – 22.30

Johannes & Niels - Wiebe & Jakob

6-1 6-1

 

Donderdag 27 juni

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Doutzen & Fenna-Rixt - Dorien & Jaike

6-4 6-2

Johannes & Niels - Erik & Abe

6-7 6-3

20.00 – 21.15

Tinus & Henk - Albert & Gysbert

5-7 7-5 7-5

Durkje & Jannie - Léontine & Corry

6-7 4-6

21.15 – 22.30

 

 

Vrijdag 28 juni

 

BAAN 2

19.00 – 20.15

Jacob & Andries - Max & Bo

1-6 2-1 (gestaakt, Max&Bo gewonnen)