DAMES- EN HERENDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN 2020

Corona Update

Helaas hebben we moeten besluiten om het toernooi voorlopig 'on hold'- te zetten.

Doel is om het toernooi weer aan te zwengelen zodra de corona-maatregelen dit weer toelaten.

In de tussentijd kunnen jullie natuurlijk mooi trainen, en voor de kneusjes: tijd om te herstellen ;-)

De wedstrijd commissie

Info

Hieronder kunt u het programma en de uitslagen van de wedstrijden en de tussenstanden van de poules vinden.

(click hier voor de hall of fame)

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • De finaledag is op zondag 25 oktober.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een supertiebreak als beslissende set gespeeld. Er mag een derde set gespeeld worden als alle vier spelers dit willen en het wedstrijdschema dit redelijker wijs toelaat.
  • De wedstrijdcommissie heeft zoveel mogelijk geprobeerd aan ieders aanvragen voor speeldata tegemoet te komen, ben je echter verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Meld deze wijziging direct bij de wedstrijdcommissie, dan passen we het programma op de website aan, zodat de vrijgekomen tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 3,50 p.p. kan tijdens de voorrondes met de PIN voldaan worden bij de wedstrijdcommissie (Roeli, Robbert of Jelle)
  • Stand in poule wordt in deze volgorde bepaald: 
    1. Gewonnen wedstrijden,
    2. Set-saldo,
    3. Game-saldo *,
    4. Onderling resultaat,
    5. Games voor *,
    6. Games tegen *,
    7. voorkeur wedstrijdcommissie
      (* indien 1 vd wedstrijden supertiebreak heeft gehad dan alleen games van set 1 en 2)
  • Tijdens de voorrondes is er geen kantinebezetting. Na afloop kun je jezelf voorzien van een drankje en de wedstrijd nog even nabespreken. Graag einde van de avond direct afrekenen met de PIN.
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie


Pouleindeling en standen

Poule Heren A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Patrick & Albert

3

2

1

2

+1

Bart & Robbert

1

1

0

1

+2

Peter &  Roelof

1

0

1

0

-1

Arjen & Johannes

1

0

1

0

-2



Poule Heren B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Abe & Erik

2

2

0

2

+4

Doede & Dick

2

2

0

2

+4

Jan Peter & Steffen

2

0

2

0

-4

Frank & Jelle W

2

0

2

0

-4



Poule Dames A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Malou & Jaike

0

0

0

0

0

Wietske & Carola

0

0

0

0

0

Hester & Aleida

0

0

0

0

0

Agnes & Titia

0

0

0

0

0



Poule Dames B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jannie & Leontien

1

1

0

1

+2

Diny & Marieke

1

1

0

1

+2

Roeli & Bertine

2

0

2

0

-4

Dames B spelen een dubbele competitie

Programma en uitslagen

Maandag 28 september


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00

Heren B
Abe & Erik - Jan Peter & Steffen
6-2, 6-2

Heren A
Peter & Roelof - Patrick & Albert
6-3, 2-6, 11-13

Woensdag 30 september


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00




Heren A
Patrick & Albert - Arjen & Johannes
6-2, 7-6(2)

Zondag 4 oktober


BAAN 1

BAAN 2

15:00 - 16:30




Heren B
Abe & Erik - Frank & Jelle W
6-0, 6-0

Dinsdag 6 oktober


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Dames B
Jannie & Leontien - Roeli & Bertine
6-4, 6-2

Heren B
Jan Peter & Steffen - Doede & Dick
1-6, 5-7

20:30 - 22:00




Heren A
Bart & Robbert - Patrick & Albert
6-4, 7-6(8)

Woensdag 7 oktober


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00

Dames B
Roeli & Bertine - Diny & Marieke
2-6, 4-6



Zondag 11 oktober


BAAN 1

BAAN 2

10:00 - 11:30

Heren A
Bart & Robbert - Arjen & Johannes
Uitgesteld, datum nog niet bekend




13:00 - 14:30

Heren B
Doede & Dick - Frank & Jelle W
6-2, 6-2




15:00 - 16:30

Heren A
Peter & Roelof - Arjen & Johannes
Uitgesteld, datum nog niet bekend




Woensdag 14 oktober


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30




Dames B
Diny & Marieke - Roeli & Bertine
Uitgesteld, datum nog niet bekend

20:30 - 22:00

Heren A
Bart & Robbert - Peter & Roelof
Uitgesteld, datum nog niet bekend

Dames A
Malou & Jaike - Wietske & Carola
Uitgesteld, datum nog niet bekend

Vrijdag 16 oktober


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Dames B
Diny & Marieke - Jannie & Leontien




20:30 - 22:00

Dames A
Hester & Aleida - Agnes & Titia

Heren B
Abe & Erik - Doede & Dick

Maandag 19 oktober


BAAN 1

BAAN 2

20:00 - 21:30

Dames A
Wietske & Carola - Hester & Aleida

Dames A
Malou & Jaike - Agnes & Titia

Zondag 18 oktober


BAAN 1

BAAN 2

10:00 - 11:30

Heren B
Jan Peter & Steffen - Frank & Jelle W




15:00 - 16:30




Dames B
Jannie & Leontien - Roeli & Bertine

Woensdag 21 oktober


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Dames A
Wietske & Carola - Agnes & Titia

Dames A
Malou & Jaike - Hester & Aleida

20:30 - 22:00

Dames B
Jannie & Leontien - Diny & Marieke




Zondag 25 oktober Finaledag


BAAN 1

BAAN 2

10:30 - 12:00

3e/4e Dames A





12:00 - 13:30

3e/4e Heren A


3e/4e Heren B


13:30 - 15:00

Finale Heren B


Finale Dames B


15:00 - 16:30

Finale Heren A


Finale Dames A