DAMES- EN HERENDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN 2021

Uitslagen

Heren A's

1

Albert & Patrick

2

Roelof & Peter

3

Robbert & Bart

4

Johannes & Arjen

 

Dames A's

1

Hester & Aleida

2

Corry & Rebecca

3

Annette & Allijan

4

Agnes & Titia

 

Heren B's

1

Erik & Henk

2

Jan Peter & Jeroen/Steffen

3

Frank & Jelle

4

Jacob & Andries

 

Dames B's

1

Wimke & Nynke

2

Mariek & Diny

3

Roeli & Bertine

Uitslagen en pouleeindstanden

Hieronder kunt u het programma en de uitslagen van de wedstrijden en de tussenstanden van de poules vinden.

(click hier voor de hall of fame)

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • De finaledag is op zondag 4 juli.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een supertiebreak als beslissende set gespeeld. Er mag een derde set gespeeld worden als alle vier spelers dit willen en het wedstrijdschema dit redelijkerwijs toelaat.
  • De wedstrijdcommissie heeft zoveel mogelijk geprobeerd aan ieders aanvragen voor speeldata tegemoet te komen, ben je echter verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Meld deze wijziging direct bij de wedstrijdcommissie, dan passen we het programma op de website aan, zodat de vrijgekomen tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 3,50 p.p. kan tijdens de voorrondes met de PIN voldaan worden bij de wedstrijdcommissie (Roeli, Robbert of Jelle)
  • Stand in poule wordt in deze volgorde bepaald: 
    1. Gewonnen wedstrijden,
    2. Set-saldo,
    3. Game-saldo *,
    4. Onderling resultaat,
    5. Games voor *,
    6. Games tegen *,
    7. voorkeur wedstrijdcommissie
      (* Indien er een wedstrijd beslist is middels een super tiebreak worden voor alle poulewedstrijden alleen de games uit de eerste twee sets meegerekend)
  • Tijdens de voorrondes is er geen kantinebezetting. Na afloop kun je jezelf voorzien van een drankje en de wedstrijd nog even nabespreken. Graag einde van de avond direct afrekenen met de PIN.
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie


Pouleindeling en standen

 

Poule Heren A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Patrick & Albert

3

3

0

3

+5

Peter & Roelof

3

1

2

1

-1

Arjen & Johannes

3

1

2

1

-2

Bart & Robbert

3

1

2

1

-2

 

Poule Heren B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Erik & Henk

3

3

0

3

+6

Jan Peter & Steffen

3

2

1

2

+1

Frank & Jelle

3

1

2

1

-3

Jacob & Andries

3

0

3

0

-4

 

Poule Dames A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Rebecca & Corry

3

3

0

3

+5

Hester & Aleida

3

2

1

2

+1

Agnes &Titia

3

1

2

1

-1

Annette & Allijan

3

0

3

0

-5

 

Poule Dames B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Wimke & Nynke

4

4

0

4

+7

Marieke & Diny

4

2

2

2

+1

Roeli & Bertine

4

0

4

0

-8

!Dames B spelen een dubbele competitie

Programma en uitslagen

Maandag 14 juni


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Dames B
Wimke & Nynke - Marieke & Diny
6-4, 6-7, 11-9

Heren B
Jan Peter & Steffen - Jacob & Andries
6-4, 5-7, 10-2

20:30 - 22:00

Heren A
Albert & Patrick - Roelof & Peter
7-5, 6-4

Dames A
Rebecca & Corry - Agnes & Titia
6-3, 7-5

Dinsdag 15 juni


BAAN 1

BAAN 2

20:00 - 21:30

 

Dames A
Hester & Aleida - Agnes & Titia
6-2, 4-6, 6-3

Vrijdag 18 juni


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Heren B
Frank & Jelle - Erik & Henk
0-6, 0-6




20:30 - 22:00

Heren A
Robbert & Bart - Arjen & Johannes
4-6, 7-5, 10-3




Maandag 21 juni


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00

Dames B
Wimke & Nynke - Roeli & Bertine
6-0, 6-2

Dames A
Agnes & Titia - Annette & Allijan
6-1, 6-4

Dinsdag 22 juni


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Dames B
Roeli & Bertine - Diny & Marieke
3-6, 1-6

Dames A
Rebecca & Corry - Hester & Aleida
7-6, 1-6, 11-9

20:30 - 22:00

Heren B
Jan Peter & Steffen - Frank & Jelle
6-0. 6-1

Heren B
Jacob & Andries - Erik & Henk
3-6, 1-6

Woensdag 23 juni


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00

Heren A
Albert & Patrick - Bart & Robbert
6-2, 3-6, 7-6(5)

Dames A
Rebecca & Corry - Annette & Allijan
6-1, 6-1

Vrijdag 25 juni


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00

Heren A
Arjen & Johannes - Roelof & Peter
6-3, 4-6, 6-3

Dames B
Roeli & Bertine - Wimke & Nynke
3-6, 1-6

Maandag 28 juni


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Heren B
Jan Peter & Steffen - Erik & Henk
1-6, 0-6




Dinsdag 29 juni


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00




Dames A
Hester & Aleida - Annette & Allijan
3-6, 6-0, 6-2

Woensdag 30 juni


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00




Heren A
Bart & Robbart - Roelof & Peter
2-6, 3-6

Donderdag 1 juli


BAAN 1

BAAN 2

09:00 - 10:30




Dames B
Wimke & Nynke - Marieke & Diny
7-6, 7-5

Vrijdag 2 juli


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Dames B
Roeli & Bartine - Diny & Marieke
0-6, 0-6




20:30 - 22:00

Heren A
Arjen & Johannes - Albart & Patrick
3-6, 3-6

Heren B
Jacob & Andries - Frank & Jelle
6-3, 5-7, 8-10

Zondag 4 juli Finaledag!


BAAN 1

BAAN 2

09:30 - 11:00

3e/4e Heren B
Jacob & Andries - Frank & Jelle
3-6, 5-7




11:00 - 12:30

3e/4e Heren A
Arjen & Johannes - Bart & Robbert
6-2, 5-7, 4-6

3e/4e Dames A
Agnes & Titia - Annette & Allijan
4-6, 7-5, 4-6

12:30 - 14:00

Finale Heren B
Erik & Henk - Jan Peter & Jeroen
6-0, 6-2

Finale Dames B
Wimke & Nynke - Marieke & Diny
1-6, 6-1, 6-3

14:00 - 15:30

Finale Heren A
Albert & Patrick - Peter & Roelof
7-6(5) - 6-4

Finale Dames A
Rebecca & Corry - Hester & Aleida
6-3, 2-6, 7-10

De prijsuitreiking vindt direct plaats na de finales!

De wedstrijden voor plek 3/4 dienen zichzelf te voorzien van ballen.