ENKELKAMPIOENSCHAPPEN

2016

Hieronder kunt u de uitslagen van het finaleweekend en de pouleindeling, standen uitslagen van de voorrondewedstrijden vinden.

De ‘spelregels’ die bij het enkeltoernooi horen zijn de volgende:

  • De wedstrijden worden gespeeld om 2 gewonnen sets. De 3e set is in principe ook een gehele set. Onderling mag afgesproken worden om hiervan af te wijken en een tiebreak te spelen. De standaard is echter een hele set!
  • De wedstrijden kunnen jullie zelf inplannen op een willekeurig tijdstip.
    Er komen echter ook speelavonden waarop je je wedstrijd kan inschrijven (zie onderaan deze pagina). Op deze avonden zal de kantine bemand zijn zodat er nog even onder het genot van een drankje nagepraat kan worden. Inschrijven voor zo'n speelavond kan door een bericht te sturen naar de wedstrijdcommissie (via whatsapp of wedstrijdcommissie@tcoldeboorn.nl). 
    Onderaan deze pagina staan geplande wedstrijden op de speelavonden
  • De kruisfinales worden op zaterdag 29 oktober gespeeld. De finales worden op zondag 30 oktober gespeeld.
  • De wedstrijdcommissie zorgt in het finaleweekend voor ballen.
  • Het inleggeld is € 2,50 te voldoen bij Patrick Antonissen
  • De prijsuitreiking zal zondag direct na de wedstrijden plaatsvinden.

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie


Uitslag


A's

Heren

 

Dames

1

Gysbert

 

Doutzen

2

Jouke

 

Jaike

3

Patrick

 

Fenna Rixt

4

Albert

 

Gerda


B's

Heren

 

Dames

1

Arjen

 

Antsje

2

Frank

 

Leonie

3

Robbert

 

Wietske

4

Erik

 

Grietje


C's

 

 

Dames

1

 

 

Fabienne

2

 

 

Linda

3

 

 

Ingrid

4

 

 

Hester


(De hall of fame is hier te vinden)

Finale weekend

Vrijdag 28 oktober

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Dames C2
Voorronde wedstrijd
Sonja - Ingrid
1-6, 2-6

Dames C
Halve finale
Hester - Linda
6-2, 4-6, 4-6

21.15 – 22.30

 

 

 

Zaterdag 29 oktober: Halve finales


BAAN 1

BAAN 2

09:00 – 10:15

Dames C
Fabienne- 2e poule 2
6-0, 6-2

 

10:15 – 11:30

Heren B
Arjen - Erik
6-4, 6-1

Heren B
Robbert - Abe
7-5, 6-2

11:30 – 12:45

Dames B
Antsje - Grietje
6-0, opgave Grietje

Dames B
Leonie - Wietske
6-1, 6-0

12:45 – 14:00

Heren B
Arjen - Johan
6-4, 4-6, 10-1

Heren B
Robbert - Frank
2-6, 0-6

14:00 – 15:15

Dames A
Doutzen - Fenna Rixt
7-5, 6-4

Dames A
Jaike - Gerda
6-3, 6-1

15:15 – 16:30

Heren B
Erik - Johan
6-3, 2-6, 10-5

Heren B
Abe - Frank
4-6, 6-3, 6-10

16:30 – 17:45

 

Heren A
Albert - Jouke
6-4, 2-6, 7-10


Zondag 30 oktober: kleine finales & finales


BAAN 1

BAAN 2

10:15 – 11:30

Heren B 3e/4e plaats
Robbert - Erik
3-6, 6-2, 10-5

Heren A Halve Finale
Gysbert - Patrick
6-2, 6-2

11:30 – 12:45

Heren A 3e/4e plaats
Albert - Patrick
6-4, 2-6, 11-13

Dames A 3e/4e plaats
Gerda - Fenna Rixt
1-6, 3-6

12:45 – 14:00

Heren B Finale
Arjen - Frank
6-1, 6-4

Dames C 3e/4e plaats
Hester -  Ingrid
4-6, 6-4, 8-10

14:00 – 15:15

Dames C Finale
Linda - Fabienne
4-6, 2-6

Dames B Finale
Antsje - Leonie
6-0, 6-3

15:15 – 16:30

Heren A Finale
Jouke - Gysbert
6-7, 6-3, 8-10

Dames A Finale
Jaike - Doutzen
4-6, 5-7


Poule indeling en standen

Heren A

Poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Gysbert

2

2

0

2

+3

Albert

2

1

1

1

0

Henk D

2

0

2

0

-3

Roelof (*)

 

 

 

 

 


Uitslagen

Albert

Henk D

Roelof (*)

Gysbert

6-4, 6-3

7-5,3-6,10-8

 

Albert

XXXX

6-4, 6-2

 

Henk D

XXXX

XXXX

 

(*) teruggetrokken

Poule 2

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jouke

3

3

0

3

+5

Patrick

3

2

1

2

+2

Bart

3

1

2

1

-1

Jelle E

3

0

3

0

-6


Uitslagen

Bart

Jouke

Jelle E

Patrick

4-6, 6-4, 10-0

6-3,6-7,13-15

6-2, 6-3

Bart

XXXX

1-6, 1-6

6-1, 6-1

Jouke

XXXX

XXXX

6-0, 6-1

Dames A

Poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jaike

3

3

0

3

+5

Doutzen

3

2

1

2

+3

Fenna Rixt

3

1

2

1

-2

Gerda

3

0

3

0

-6

Mariska (*)

 

 

 

 

 


Uitslagen

Jaike

Fenna Rixt

Gerda

Mariska (*)

Doutzen

6-4, 5-7, 6-10

6-1, 6-2

6-3, 6-1

 

Jaike

XXXX

6-3, 7-5

6-1, 6-2

6-0, 6-2

Fenna Rixt

XXXX

XXXX

6-1, 6-1

6-4, 6-7, 10-8

Gerda

XXXX

XXXX

XXXX

 

(*) teruggetrokken

Heren B

Poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Erik

3

3

0

3

+6

Abe

3

2

1

2

+2

Henk F

3

1

2

1

-2

Doede

3

0

3

0

-6


Uitslagen

Abe

Henk F

Doede

Erik

6-3, 7-5

6-4, 6-1

6-2, 6-2

Abe

XXXX

5-7, 3-6

6-2, 7-5

Henk F

XXXX

XXXX

7-5, 6-3

Poule 2

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Peter Krako (teruggetrokken)

3

2

1

2

+3

Frank

3

2

1

2

+2

Johan

3

2

1

2

+1

Jelle T

3

0

3

0

-6


Uitslagen

Jelle T

Frank

Peter

Johan

6-0, 6-0

3-6, 6-2, 10-7

1-6, 4-6

Jelle T

XXXX

1-6, 2-6

1-6, 2-6

Frank

XXXX

XXXX

5-7,6-1,10-5

Poule 3

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Arjen

3

3

0

3

+6

Robbert

3

2

1

2

+2

Rik

3

1

2

1

-2

Anne

3

0

3

0

-6


Uitslagen

Rik

Arjen

Anne

Robbert

7-6, 6-1

4-6, 5-7

6-0, 6-1

Rik

XXXX

1-6, 2-6

6-4, 6-0

Arjen

XXXX

XXXX

6-1, 6-0

Dames B

Poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Antsje

3

3

0

3

+6

Leonie

3

2

1

2

+2

Wieke

3

1

2

1

-2

Aleida

3

0

3

0

-6


Uitslagen

Leonie

Wieke

Aleida

Antsje

6-3, 6-2

6-1, 6-2

6-0, 6-1

Leonie

XXXX

6-3, 6-3

6-3, 7-5

Wieke

XXXX

XXXX

6-4, 5-7, 7-5

Poule 2

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Wietske

2

2

0

2

+3

Grietje Veld

2

1

1

1

0

Corry

2

0

2

0

-3

Rebecca (*)

 

 

 

 

 


Uitslagen

Corry

Wietske

Rebecca (*)

Grietje

6-1, 5-7, 7-3

7-5, 1-6, 4-6

 

Corry

XXXX

1-6, 3-6

3-6, 0-6

Wietske

XXXX

XXXX

6-1, 5-7, 10-8

(*) teruggetrokken

Dames C

Poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Fabienne

3

3

0

3

+6

Hester

3

2

1

2

+2

Agnes

3

1

2

1

-3

Janny vd H

3

0

3

0

-5

Maaike (*)

 

 

 

 

 


Uitslagen

Fabienne

Agnes

Maaike (*)

Janny

Hester

3-6, 2-6

6-4, 6-1

2-6, 4-6

6-3, 6-1

Fabienne

XXXX

6-2, 6-1

 

6-1, 6-2

Agnes

XXXX

XXXX

2-6, 5-7

5-7, 7-5, 7-2

Maaike (*)

XXXX

XXXX

XXXX

 

(*) teruggetrokken

Poule 2

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Linda

4

3

1

3

+5

Ingrid

4

3

1

3

+4

Allijan

4

3

1

3

+3

Siegrid

4

1

3

1

-4

Sonja

4

0

4

0

-8


Uitslagen

Siegrid

Allijan

Ingrid

Sonja

Linda

6-4, 6-4

7-5, 2-6, 5-7

8-6, 6-2

6-2, 6-1

Siegrid

XXXX

4-6, 4-6

2-6, 1-6

6-2, 6-3

Allijan

XXXX

XXXX

4-6, 1-6

6-4, 6-0

Ingrid

XXXX

XXXX

XXXX

6-1, 6-2


Ingeroosterde Enkel Speelavonden

Dinsdag 26 juli

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Dames A1
Jaike - Fenna Rixt
6-3, 7-5

Dames C2
Sonja - Allijan
4-6, 0-6

20.00 – 21.15

Dames C1
Maaike - Agnes
6-2, 7-5

Dames B2
Wietske - Rebecca
6-1, 5-7, 10-8

 

Vrijdag 29 juli

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Dames C1
Hester - Agnes
6-4, 6-1

Dames A1
Jaike - Mariska
6-0, 6-2

21.15 – 22.30

 

Heren B1
Erik - Doede
6-2, 6-2

 

Zaterdag 3 september

BAAN 1

BAAN 2

11.00 – 12.15

Dames C2
Sonja - Siegrid

verplaatst naar maandag 18:45

Dames C1
Janny - Agnes
7-5, 5-7, 2-7

12.15 – 13.30

Dames B1
Antsje - Leonie
6-3, 6-2

 

13.30 – 14.45

Heren B3
Arjen - Robbert
6-4, 7-5

Heren A2
Jouke - Patrick
3-6, 7-6, 15-13

14.45 – 16.00

Dames C1
Fabienne - Agnese
6-2, 6-1

 

 

Dinsdag 13 september

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Dames C1
Fabienne - Janny
6-1, 6-2

Dames C1
Maaike - Hester
6-2, 6-4

20.00 – 21.15

Heren B2
Johan - Peter
1-6, 4-6

Heren B2
Jelle T - Frank
1-6, 2-6

21.15 – 22.30

Heren B1
Abe - Henk
7-5, 6-3

 

 

Dinsdag 20 september

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Dames C1
Janny - Hester
3-6, 1-6

 

20.00 – 21.15

Dames C2
Linda - Sonja
6-2, 6-1

Heren B2
Frank - Peter
5-7, 6-1, 10-5

21.15 – 22.30

 

 

 

Zondag 9 oktober

BAAN 1

BAAN 2

11.00 – 12.15

Dames B2
Wietske - Corry
6-1, 6-3

Heren B1
Erik - Henk
6-4, 6-1

12.15 – 13.30

 

 

13.30 – 14.45

 

 

 

Dinsdag 25 oktober

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Heren B1
Abe - Doede

Dames C2
Siegrid - Sonja

20.00 – 21.15

Heren B2
Johan - Frank

Heren B2
Jelle T - Peter

21.15 – 22.30

Heren A2
Patrick - Bart

 

 

Vrijdag 28 oktober

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Dames C2
Sonja - Ingrid

Dames C
Halve finale
Hester - Linda
(ipv zaterdag ochtend)

21.15 – 22.30