ENKELKAMPIOENSCHAPPEN

2017

Hieronder kunt u de pouleindeling, en de standen en uitslagen van de voorrondewedstrijden vinden.
Het schema en uitslagen van het finaleweekend is <hier> te vinden.

De ‘spelregels’ die bij het enkeltoernooi horen zijn de volgende:

  • De wedstrijden worden gespeeld om 2 gewonnen sets. De 3e set is in principe ook een gehele set. Onderling mag afgesproken worden om hiervan af te wijken en een tiebreak te spelen. De standaard is echter een hele set!
  • De wedstrijden kunnen jullie zelf inplannen op een willekeurig tijdstip.
    Er komen echter ook speelavonden waarop je je wedstrijd kan inschrijven (zie onderaan deze pagina). Op deze avonden zal de kantine bemand zijn zodat er nog even onder het genot van een drankje nagepraat kan worden. Inschrijven voor zo'n speelavond kan door een bericht te sturen naar de wedstrijdcommissie (via whatsapp of wedstrijdcommissie@tcoldeboorn.nl). 
    Onderaan deze pagina staan geplande wedstrijden op de speelavonden
  • De kruisfinales worden op zaterdag 14 oktober gespeeld. De finales worden op zondag 15 oktober gespeeld.
  • De wedstrijdcommissie zorgt in het finaleweekend voor ballen.
  • Het inleggeld is € 2,50 te voldoen bij Patrick Antonissen
  • De prijsuitreiking zal zondag direct na de wedstrijden plaatsvinden.

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Poule indeling en standen

Heren A

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Gysbert

4

4

0

4

+

Albert

4

3

1

3

+4

Bart

4

2

2

2

+1

Peter

4

1

3

1

-4

Arjen

4

0

4

0

-7

Jouke (teruggetrokken)

0

0

0

0

0

Patrick (teruggetrokken)

0

0

0

0

0


Uitslagen

Albert

Peter

Arjen

Gysbert

Bart

6-7, 5-7

6-4, 6-3

6-0, 6-1

7-6, 6-7, 6-10

Albert

XXXX

6-4, 6-0

2-6, 7-5, 6-0

6-2, 4-6,
6-10

Peter

XXXX

XXXX

6-2, 6-1

3-6, 0-6

Arjen

XXXX

XXXX

XXXX

1-6, 3-6

Dames A

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Doutzen

3

3

0

3

+6

Fenna-Rixt

3

2

1

2

+2

Wietske

2

0

2

0

-4

Grietje

2

0

2

0

-4


Uitslagen

Fenna-Rixt

Wietske

Grietje

Doutzen

6-4, 6-3

6-1, 6-1

6-0. 6-0

Fenna-Rixt

XXXX

6-1, 6-2

6-1. 6-0

Wietske

XXXX

XXXX

??

Heren B

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jelle E

5

4

1

4

+4

Frank

5

4

1

4

+4

Robbert

5

3

2

3

+3

Johan

5

3

2

3

+4

Erik (teruggetrokken)

3

1

2

0

-1

Abe (teruggetrokken)

5

0

5

0

-10


Uitslagen

Jelle E

Johan

Frank

Erik

Abe

Robbert

6-4, 1-3
opgave Robbert

7-5, 2-6,
10-4

6-2, 4-6,

6-10

(6-0, 6-0)

6-2, 6-1

Jelle E

XXXX

1-6, 1-6

7-6, 6-1

6-2, 0-6, 6-3

6-0, 6-2

Johan

XXXX

XXXX

6-2, 6-7,
3-10

(6-0, 6-0)

6-1, 7-6

Frank

XXXX

XXXX

XXXX

6-3, 6-3

(6-0, 6-0)

Erik

XXXX

XXXX

XXXX

XXXX

(6-0, 6-0)

Dames B

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Aleida

3

2

1

2

+1

Willeke

3

2

1

2

+1

Carola

3

1

2

1

-2

Fabienne

3

1

2

1

0

Corry (teruggetrokken)

0

0

0

0

0

Bij gelijke stand is onderling resultaat bepalend.
Aleida heeft van Willeke gewonnen dus Aleida is (1)
Carola heeft van Fabienne gewonnen dus Carola is (3)

Uitslagen

Willeke

Fabienne

Carola

Aleida

6-3, 0-6, 6-2

4-6, 4-6

7-5, 6-4

Willeke

XXXX

7-6(4), 4-6,
6-3

6-0, 3-6, 6-1

Fabienne

XXXX

XXXX

5-7, 6-1, 3-6

Heren C

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Henk F

5

5

0

5

+10

Doede

5

4

1

4

+5

Wytse

5

2

3

2

-1

Jeroen

5

2

3

2

-2

Anne

5

2

3

2

-2

Wiebe

5

0

5

0

-10

Johannes (teruggetrokken)

4

2

2

2

0

Bij gelijke stand (inclusief setsaldo) is onderling resultaat bepalend.
Jeroen heeft van Anne gewonnen dus Jeroen is (4)

Uitslagen

Johannes

Doede

Jeroen

Wytse

Anne

Wiebe

Henk F

7-6, 6-3

6-3, 6-1

6-0, 6-4

6-3, 6-2

6-1, 6-1

6-2, 7-5

Johannes

XXXX

0-6, 4-6

--

6-1, 6-1

6-3, 6-0

--

Doede

XXXX

XXXX

6-2, 6-1

6-2, 4-6, 10-4

6-1, 6-4

6-1, 6-1

Jeroen

XXXX

XXXX

XXXX

5-7, 3-6

7-5, 6-1

6-0, 6-4

Wytse

XXXX

XXXX

XXXX

XXXX

2-6, 6-7(3)

7-5, 6-1

Anne

XXXX

XXXX

XXXX

XXXX

XXXX

6-2, 6-3

Dames C

Poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Allijan

3

3

0

3

+5

Maaike

3

2

1

2

+3

Trudy

3

1

2

1

-2

Bertine

3

0

3

0

-6


Uitslagen

Maaike

Bertine

Trudy

Allijan

6-4, 1-6, 6-0

6-1, 6-0

6-2, 6-2

Maaike

XXXX

6-1, 6-0

6-1, 6-2

Bertine

XXXX

XXXX

4-6, 1-6

Poule 2

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Titia

4

4

0

4

+7

Hester

4

3

1

3

+3

Agnes

4

2

2

2

-1

Klaske

4

1

3

1

-1

Roeli

4

0

4

0

-7


Uitslagen

Titia

Klaske

Agnes

Roeli

Hester

2-6, 5-7

6-3, 4-6, 6-1

6-2, 6-2

6-1, 6-3

Titia

XXXX

4-6, 6-2, 6-4

6-2, 7-5

6-2, 6-2

Klaske

XXXX

XXXX

4-6, 6-4, 3-6

4-6, 6-3, 6-4

Agnes

XXXX

XXXX

XXXX

6-3, 6-4

Ingeroosterde Enkel Speelavonden

Vrijdag 21 Juli

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

20.00 – 21.15

Heren C
Johannes - Doede
0-6, 4-6

Heren B
Frank - Johan
2-6, 7-6, 10-3

21.15 – 22.30

Heren A
Bart - Arjen
6-0, 6-1

 

Dinsdag 1 Augustus

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Dames C2
Agnes - Klaske
6-4, 4-6, 6-3

Dames C1
Maaike - Allijan
4-6, 6-1, 0-6

20.00 – 21.15

Heren B
Frank - Jelle T
6-0, 6-2

Heren B
Robbert - Johan
7-5, 2-6, 10-4

21.15 – 22.30

 

 

Vrijdag 4 Augustus

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

20.00 – 21.15

Heren C
Doede - Henk F
3-6, 1-6

 

21.15 – 22.30

 

 

Dinsdag 5 September

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

Dames B
Carola - Fabienne
7-5, 1-6, 6-3

20.00 – 21.15

Heren B
Abe - Johan
1-6, 6-7

Dames A
Doutzen - Fenna Rixt
6-4, 6-3

21.15 – 22.30

Heren A
Arjen - Peter
2-6, 1-6

Heren B
Frank - Erik
6-3, 6-3

Dinsdag 10 Oktober

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Dames A
Doutzen - Wietske
6-1, 6-1

Dames C1
Maaike - Trudy
6-1, 6-2

20.00 – 21.15

Heren B
Jelle E - Johan
1-6, 1-6

Heren B
Frank - Robbert
2-6, 6-4, 10-6

21.15 – 22.30

Heren C
Jeroen - Henk F
6-0, 6-4

Heren A1
Bart - Peter
6-4, 6-3

Woensdag 11 Oktober

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Dames C2
Hester - Klaske
6-3, 4-6, 6-1

Dames C1
Allijan - Trudy
6-2, 6-2

20.00 – 21.15

Dames C2
Agnes - Titia
2-6, 5-7

Dames B
Carola - Aleida
5-7, 4-6

21.15 – 22.30

Heren C
Jeroen - Wytse
5-7, 3-6

Dames C1
Bertine - Trudy
4-6, 1-6