ENKELKAMPIOENSCHAPPEN

2018

Hieronder kunt u de pouleindeling, en de standen en uitslagen van de voorrondewedstrijden vinden.

De ‘spelregels’ die bij het enkeltoernooi horen zijn de volgende:

  • De wedstrijden worden gespeeld om 2 gewonnen sets. De 3e set is in principe ook een gehele set. Onderling mag afgesproken worden om hiervan af te wijken en een supertiebreak te spelen. De standaard is echter een hele set!
  • De wedstrijden kunnen jullie zelf inplannen op een willekeurig tijdstip.
    Er komen echter ook speelavonden waarop je je wedstrijd kan inschrijven (zie onderaan deze pagina). Op deze avonden zal de kantine bemand zijn zodat er nog even onder het genot van een drankje nagepraat kan worden. Inschrijven voor zo'n speelavond kan door een bericht te sturen naar de wedstrijdcommissie (via whatsapp of wedstrijdcommissie@tcoldeboorn.nl). 
    Onderaan deze pagina staan geplande wedstrijden op de speelavonden
  • De kruisfinales worden op zaterdag 27 oktober gespeeld. De finales worden op zondag 28 oktober gespeeld.
  • De wedstrijdcommissie zorgt in het finaleweekend voor ballen.
  • Het inleggeld is € 2,50 te voldoen bij de wedstrijdcommissie (Roelof, Roeli of Patrick)
  • De prijsuitreiking zal zondag direct na de wedstrijden plaatsvinden.

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

(click hier voor de hall of fame)

Uitslag


A's

Heren

 

Dames

1

Bart

 

Doutzen

2

Klaas Jan

 

Fenna Rixt

3

Albert

 

Fabienne

4

Robbert

 

Rebecca


B's

Heren

 

Dames

1

Erik

 

Allijan

2

Ridzert

 

Titia

3

Jelle T

 

Maaike

4

Jeroen

 

Roeli

 

Poule indeling en standen

Heren A

poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Klaas Jan

3

3

0

3

+5

Bart

3

2

1

2

+1

Peter

3

1

2

1

-2

Arjen

3

0

3

0

-5


Uitslagen

Peter

Arjen

Klaas Jan

Bart

6-3, 3-6, 10-5

6-0, 6-0

3-6, 4-6

Peter

XXXX

4-6, 6-2, 10-6

0-6, 3-6

Arjen

XXXX

XXXX

1-6, 2-6

poule 2

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Albert

1

1

0

1

+2

Robbert

1

0

1

0

-2

Jelle (uitgevallen)

0

0

0

0

0


Uitslagen

Jelle

Robbert

Albert

------

6-2, 6-3

Jelle

XXXX

------

Dames A

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Doutzen

4

4

0

4

+8

Fenna Rixt

3

2

1

2

+2

Jaike (uitgevallen)

3

2

1

2

+2

Fabienne

4

1

3

1

-4

Rebecca

4

0

4

0

-8


Uitslagen

Jaike

Fenna Rixt

Fabienne

Rebecca

Doutzen

6-3, 6-0

6-3, 6-4

6-0, 6-2

6-1, 6-0

Jaike

XXXX

------

6-4, 6-3

6-0, 6-2

Fenna Rixt

XXXX

XXXX

6-1, 6-1

6-0, 6-1

Fabienne

XXXX

XXXX

XXXX

6-1, 6-2

Heren B

poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Ridzert

3

3

0

3

+6

Jelle T

3

2

1

2

+2

Doede

3

1

2

1

-2

Wiebe

3

0

3

0

-6


Uitslagen

Ridzert

Jelle T

Wiebe

Doede

1-6, 1-6

2-6, 2-6

6-0, 6-4

Ridzert

XXXX

6-2, 6-4

6-0, 6-1

Jelle T

XXXX

XXXX

6-1, 6-0

poule 2

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Erik

2

2

0

2

+4

Henk F (uitgevallen)

2

1

1

1

-1

Jeroen

2

0

2

0

-3


Uitslagen

Henk F

Jeroen

Erik

6-2, 6-1

6-0, 6-1

Henk F

XXXX

6-2, 4-6, 10-8

Dames B

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Titia

3

3

0

3

+5

Allijan

3

2

1

2

+2

Roeli

3

1

2

1

-2

Maaike

3

0

3

0

-5


Uitslagen

Titia

Roeli

Maaike

Allijan

6-8, 3-6, 6-3

7-5, 6-2

3-6, 6-4, 10-2

Titia

XXXX

6-2, 6-3

6-2, 6-3

Roeli

XXXX

XXXX

6-4, 6-4

Ingeroosterde Enkel Speelavonden

Dinsdag 2 Oktober

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Dames A
Fenna Rixt - Fabienne
6-1, 6-1

 

20.00 – 21.15

Dames A
Rebecca - Doutzen
1-6, 0-6

Dames B
Roeli - Maaike
6-4, 6-4

21.15 – 22.30

 

 

Vrijdag 5 Oktober

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

20.00 – 21.15

Dames A
Rebecca  - Jaike

0-6, 2-6

Dames B
Titia - Allijan

8-6, 3-6, 6-3

21.15 – 22.30

Heren B1
Doede -Wiebe

6-0, 6-4

 

Dinsdag 16  Oktober

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Dames A
Jaike - Doutzen

3-6, 0-6

 

21.15 – 22.30

 

Heren B1
Jelle T - Doede

6-2, 6-2

Vrijdag 19 Oktober

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

20.00 – 21.15

Dames A
Rebecca - Fabienne

1-6, 2-6

Heren A1
Arjen - Peter

6-4, 2-6, 6-10

21.15 – 22.30

Heren B2

Jeroen - Henk

2-6, 6-4, 8-10

Heren A1

Arjen-Bart

0-6, 0-6

Dinsdag 23 Oktober

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

20.00 – 21.15

 

Dames A
Fabienne - Doutzen

0-6, 2-6

21.15 – 22.30

Heren A2

Robbert - Albert

2-6, 3-6

Heren B2

Jeroen - Erik

0-6, 1-6

 

FinaleWeekend

Zaterdag 27 oktober


BAAN 1

BAAN 2

14.00 – 15.30

Heren A Halve Finale
Klaas-Jan - Robbert
Opgave Robbert

Heren A Halve Finale
Albert - Bart
4-6, 2-6


Zondag 28 oktober


BAAN 1

BAAN 2

9.00 – 10.30

Halve finale Heren B
Ridzert - Jeroen
6-2, 6-1

Halve finale Heren B
Jelle T - Erik
4-6, 5-7

10.15 – 11.30

Heren A 3/4
Albert - Robbert
3-6, 6-0, 10-5

Dames A 3/4
Fabienne - Rebecca
6-3, 0-6, 10-6

11.30 – 12.45

Heren B 3/4
Jelle T - Jeroen
6-0, 6-0

Dames B 3/4
Roeli - Maaike
5-7, 1-6

12.45 – 14.00

Finale Heren B
Ridzert - Erik
2-6, 7-6, 8-10

Finale Dames B
Titia - Allijan
6-1, 3-6, 10-12

15.15 – 16.30

Finale Heren A
Bart - Klaas Jan
6-4, 4-6, 6-3

Finale Dames A
Doutzen - Fenna Rixt
6-4, 6-1