DAMES- EN HERENDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN 2015

Uitslagen

Heren A's

1

Albert & Gysbert

2

Jouke & Roelof

3

Patrick & Bart

4

Henk & Tinus

 

Dames A's

1

Doutzen & Fenna Rixt

2

Thommy & Gerda

3

Antsje & Wieke

4

Jaike & Jetty

 

Heren B's

1

Erik & Abe

2

Johan & Jan

3

Wiebe & Jelle

4

Jacob & Andries

 

Dames B's

1

Anneke & Linda

2

Leonie & Aleida

3

Hester & Alijan

4

Fabien & Agnes

 

Click hier voor de hall Of Fame

 

Finaleschema 19, 20 en 21 juni 2015

Hieronder kunt u het schema van de wedstrijden vinden (click hier voor eindstand voorrondes).

Wedstrijdreglement finales:

  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • Alleen in de finalewedstrijden zorgt de wedstrijdcommissie voor ballen.
  • In de kruisfinales wordt gespeeld om 2 gewonnen sets, de derde set is een super tie-break. Dit houdt in dat er tot minstens 10 punten gespeeld wordt, met een minimaal verschil van 2 punten.
  • In de finales wordt gespeeld om 2 gewonnen sets, bij gelijke stand wordt er een volledige 3e set gespeeld.
  • De prijsuitreiking zal zondag rond 16:30 plaatsvinden

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Click hier voor de hall Of Fame

Halve finales

Vrijdag 19 juni

20.00 – 11.30

Baan 1

Heren A

Albert & Gysbert

Henk & Tines

6-2, 6-3

Zaterdag 20 juni

13.00 – 14.30

Baan 1

Heren A

Patrick & Bart

Jouke & Roelof

6-2, 5-7, 8-10

16.00 – 17.30

Baan 1

Heren B

Erik & Abe

Jacob & Andries

6-1, 6-2

 

Baan 2

Heren B

Johan & Jan

Wiebe & Jelle

6-1, 6-1

Finales

Zondag 21 juni

10.30 – 12.00

Baan 2

Dames B Finale

Leonie & Aleida

Anneke & Linda

Opgave wegens ziekte

12:00 - 13:30

Baan 1

Dames B 3/4

Fabien & Agnes

Hester & Alijan

1-6, 4-6

 

Baan 2

Heren B 3/4

Jacob & Andries

Jelle & Wiebe

2-6, 2-6

13.30 – 15.00

Baan 1

Heren A 3/4

Henk & Tinus

Patrick & Bart

3-6, 2-6

 

Baan 2

Dames A 3/4

Jaike & Jetty

Antsje & Wieke

6-1, 1-6, 2-6

15.00 – 16.30

Baan 1

Heren A Finale

Albert & Gysbert

Jouke & Roelof

6-3, 6-2

 

Baan 2

Heren B Finale

Jan & Johan

Erik & Abe

5-2, opgave

16.30 – 18.00

Baan 1

Dames A Finale

Doutzen & Fenna Rixt

Gerda & Thommy

6-3, 6-4