DAMES- EN HERENDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN 2016

Uitslagen

Heren A's

1

Patrick & Bart

2

Albert & Gysbert

3

Henk & Tinus

4

Jouke/Wietse & Roelof

 

Dames A's

1

Doutzen & Fenna Rixt

2

Antsje & Wieke

3

Jaike & Mariska

4

Corry & Wietske

 

Heren B's

1

Jelle & Robbert

2

Erik & Abe

3

Arjen & Kees

4

Jacob & Andries

 

Dames B's

1

Fabienne & Agnes

2

Siegrid & Tineke

3

Durkje & Janny

Finaleschema 25 en 26 juni 2015

Hieronder kunt u het schema van de wedstrijden vinden (click hier voor eindstand voorrondes).

Wedstrijdreglement finales:

  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • Alleen in de finalewedstrijden zorgt de wedstrijdcommissie voor ballen.
  • In de kruisfinales wordt gespeeld om 2 gewonnen sets, de derde set is een super tie-break. Dit houdt in dat er tot minstens 10 punten gespeeld wordt, met een minimaal verschil van 2 punten.
    Omdat bij de dames B de voorronde wedstrijden tot en met zaterdag doorlopen, plaatsen de nr 1 en 2 van de poule zich voor de finales en spelen de nr 3 en 4 de wedstrijd om de 3de plaats
  • In de finales wordt gespeeld om 2 gewonnen sets, bij gelijke stand wordt er een volledige 3e set gespeeld.
  • De prijsuitreiking zal direct na de finales plaatsvinden

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Click hier voor de hall Of Fame

Halve finales, zaterdag 25 juni


BAAN 1

BAAN 2

09.30 – 13:00

Voorronde wedstrijden

Voorronde wedstrijden

13.00 – 14.30

Halve Finale Heren B
Robbert & Jelle - Jacob & Andries
6-0, 6-0

Halve Finale Heren B
Erik & Abe - Arjen & Kees
3-6, 6-4, 10-4

14.30 – 16.00

Halve Finale Dames A 
Doutzen & Fenna Rixt - Corry & Wietske
6-0, 6-1

Halve Finale Dames A 
Jaike & Mariska - Antsje & Wieke
6-7, 2-6

Finales, zondag 26 juni


BAAN 1

BAAN 2

10:00 – 11:30

3de/4de Heren B
Arjen & Kees - Jacob & Andries
6-2, 6-4

3de/4de Dames B
Durkje & Janny - Maaike & Ingrid
Maaike & Ingrid hebben zich terug getrokken

11:30 – 13:00

3de/4de Heren A 
Roelof & Wietse - Henk & Tinus
1-6, 4-6

3de/4de Dames A
Corry & Wietske - Jaike & Mariska
2-6, 4-6

13:00 – 14:30

Finale Heren B
Robbert & Jelle - Erik & Abe
6-0, 6-0

Finale Dames B
Siegrid & Tineke - Fabienne & Agnes
6-7 (10-12), 4-6

14:30 – 16:00

Finale Heren A 
Patrick & Bart - Albert & Gysbert
1-6, 7-5, 6-4

Finale Dames A
Doutzen & Fenna Rixt - Antsje & Wieke
6-3, 6-3

 

De prijsuitreiking vindt direct plaats na de finales!

Let op 21:00 voor Hongarije supporteren bij Moeke