FINALEWEEKEND ENKELKAMPIOENSCHAPPEN 2017

Hieronder kunt u het schema en uitslagen van de wedstrijden vinden
(click hier voor eindstand voorrondes).
(click hier voor de hall of fame)

Uitslag


A's

Heren

 

Dames

1

Gysbert

 

Doutzen

2

Bart

 

Fenna Rixt

3

Albert

 

Grietje

4

Peter

 

Wietske


B's

Heren

 

Dames

1

Jelle E

 

Aleida

2

Robbert

 

Willeke

3

Frank

 

Fabienne

4

Johan

 

Carola


C's

Heren

 

Dames

1

Doede

 

Hester

2

Jeroen

 

Titia

3

Wytse

 

Allijan

4

Henk F

 

Maaike

Wedstrijdreglement finales:

  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
    Te laat zijn kan afgekocht worden met aanschaf van grote-club-actie-lootjes waarvan de opbrengst naar de realisatie van de oefenkooi zal gaan.
  • Alleen in de wedstrijden om de 3de plaats en de finalewedstrijden zorgt de wedstrijdcommissie voor ballen.
  • In de halve finales en de wedstrijden om de 3de plaats wordt gespeeld om 2 gewonnen sets, de derde set is een super tie-break. Dit houdt in dat er tot minstens 10 punten gespeeld wordt, met een minimaal verschil van 2 punten.
  • In de finales wordt gespeeld om 2 gewonnen sets, bij gelijke stand wordt er een volledige 3e set gespeeld.
  • De prijsuitreiking zal zondag direct na de wedstrijden plaatsvinden

Zaterdag worden de kruisfinales gespeeld. Verliezers spelen zondagochtend om de 3de plaats, de winnaars spelen 's middags de finale.

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Zaterdag 14 oktober


BAAN 1

BAAN 2

10.15 – 11.30

Heren B Halve Finale
Frank - Robbert

7-6(3), 4-6, 6-10

Dames C Halve Finale
Titia - Maaike

6-0, 6-0

11.30 – 12.45

Heren B Halve Finale
Jelle E - Johan

7-5, 3-6, 10-3

Dames C Halve Finale
Allijan - Hester

5-7, 2-6

12.45 – 14.00

Heren C Halve Finale
Henk F - Jeroen

6-1, 0-1 opgave Henk F

Heren C Halve Finale
Doede - Wytse

6-1, 6-0

 

 

 

19.00 – 20.15

Dames B Halve Finale
Aleida - Fabienne

6-2, 6-3

Dames B Halve Finale
Willeke - Carola

Carola verhinderd

20.15 – 21.30

Heren A Halve Finale
Gysbert - Peter

6-4, 6-0

Heren A Halve Finale
Albert - Bart

2-6, 2-6


Zondag 15 oktober


BAAN 1

BAAN 2

9.00 – 10.15

Heren A 3/4
Albert - Peter
6-4, 0-6, 10-4

Dames C 3/4
Maaike - Allijan
4-6,3-6

10.15 – 11.30

Heren C 3/4
Wytse - Henk F
opgave Henk

Dames B 3/4
Carola - Fabienne
7-5, 1-6, 8-10

11.30 – 12.45

Heren B 3/4
Frank - Johan
6-2, 6-2

Dames A 3/4
Wietske - Grietje
6-4, 6-7(3), 3-10

12.45 – 14.00

Finale Heren C
Jeroen - Doede
0-6, 1-6

Finale Dames C
Titia - Hester
1-6, 3-6

14.00 – 15.15

Finale Heren B
Robbert - Jelle E
0-6, 3-6

Finale Dames B
Willeke - Aleida
4-6, 4-6

15.15 – 16.30

Finale Heren A
Bart - Gysbert
4-6, 1-6

Finale Dames A
Doutzen - Fenna Rixt
6-4, 6-4