MIX-DUBBELKAMPIOENSCHAPPEN 2017

Hieronder kunt u het schema en uitslagen van de finalewedstrijden vinden.

(click hier voor eindstand voorrondes)

(click hier voor de hall of fame)

Eindstanden


 

A's

1

Patrick & Jaike

2

Peter & Wietske

3

Albert & Thommy

4

Bart & Wieke


 

B's

1

Frank & Willeke

2

Robbert & Fabienne

3

Erik & Diny

4

Kees & Agnes


 

C's

1

Wytse & Allijan

2

Stef & Tineke

3

Bert & Hennie

4

Jeroen & Roeli


 

Hieronder kunt u het schema en uitslagen van de wedstrijden vinden (click hier voor eindstand voorrondes).

Wedstrijdreglement finales:

  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Alleen in de finalewedstrijden zorgt de wedstrijdcommissie voor ballen.
  • In de halve finales wordt gespeeld om 2 gewonnen sets, de derde set is een super tie-break. Dit houdt in dat er tot minstens 10 punten gespeeld wordt, met een minimaal verschil van 2 punten.
  • In de finales wordt gespeeld om 2 gewonnen sets, bij gelijke stand wordt er een volledige 3e set gespeeld.
  • De prijsuitreiking zal zondag direct na de wedstrijden plaatsvinden

Zaterdag en zondagochtend worden de kruisfinales gespeeld. Verliezers spelen 's zondagmiddag om de 3de plaats, de winnaars spelen dan de finale.

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Zaterdag 30 september


BAAN 1

BAAN 2

13.00 – 14.15

Halve finale A's
Patrick & Jaike - Bart & Wieke
2-6, 7-5, 10-8

Halve finale B's
Erik & Diny - Frank & Willeke
3-6, 3-6

14.15 – 15.30

Halve finale C's
Wytse & Allijan - Jeroen & Roeli
3-1 afgebroken ivm regen morgen vervolg

 

Zondag 1 oktober


BAAN 1

BAAN 2

09.00 – 10.15

Halve finale C's
Bert & Hennie - Stef & Tineke
6-4, 4-6, 7-10

Halve finale C's
Wytse & Allijan - Jeroen & Roeli
6-2, 7-5

10.15 – 11.30

Halve finale A's
Albert & Thommy - Wietske & Peter
6-7, 4-6

Halve finale B's
Robbert & Fabienne - Kees & Agnes
6-7(4), 6-3, 10-5

11.30 – 13.00

Finale C's
Wytse & Allijan - Stef & Tineke
3-6, 7-6(3), 2-6

3e/4e C's
Bert & Hennie - Jeroen & Roeli
6-2, 6-4

13.00 – 14.30

Finale B's
Frank & Willeke - Robbert & Fabienne
6-1, 0-6, 6-2

3e/4e B's
Erik & Diny - Kees & Agnes
3-6, 6-1, 6-1

14.30 – 16.00

Finale A's
Patrick & Jaike - Peter & Wietske
6-4, 6-1

3e/4e A's
Bart & Wieke - Albert & Thommy
2-6, 6-7

 

Prijsuitreiking direct na de wedstrijden