MIXDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN 2019

Hieronder kunt u de uitslagen van de wedstrijden en de tussenstanden van de poules vinden.
(click hier voor de hall of fame )

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 28 en 29 september.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een supertiebreak als beslissende set gespeeld.
  • Ben je verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Meldt dit vervolgens bij de wedstrijdcommissie.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij de wedstrijdcommissie (Roelof, Roeli en Jelle)
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Pouleindeling en standen


Poule A1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Albert & Jaike

3

3

0

3

+5

Johannes & Malou

3

2

1

2

0

Peter & Wietske

2

1

1

1

0

Robbert & Fabienne

2

0

2

0

-2

Patrick & Rebecca

2

0

2

0

-3


Poule A2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Bart & Fenna Rixt

2

2

0

2

+4

Jouke & Doutzen

2

2

0

2

+4

Arjen & Agnes

3

1

2

1

-2

Jelle & Aleida

3

1

2

1

-2

Frank & Willeke

4

1

3

1

-4


Poule B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Andries & Wimke

2

2

0

2

+2

Rik & Titia

2

1

1

1

+1

Jacob & Nynke

2

1

1

1

0

Doede & Diny

2

1

1

1

0

Jeroen & Roeli

2

0

2

0

-3

Dick & Leontine teruggetrokken

0

0

0

0

0


Programma en uitslagen

Maandag 9 September


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Frank & Willeke - Jouke & Doutzen
1-6, 1-6



21.15 – 22.30

Johannes & Malou - Albert & Jaike
3-6, 6-7



Dinsdag 10 September (geen kantine bezetting)


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Patrick & Rebecca - Peter & Wietske
3-6, 2-6

Enkels Dames B: Hester - Titia
3-6, 2-6

Vrijdag 13 September


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15



Jouke & Doutzen - Arjen & Agnes
6-3, 6-2

21.15 – 22.30

Frank & Willeke - Arjen & Agnes
6-2, 6-7, 6-3

 

Zondag 15 September (geen kantine bezetting)


BAAN 1

BAAN 2

16.45 – 18.00

Aleida & Jelle - Arjen & Agnes
6-1, 5-7, 4-6

 

Maandag 16 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Doede & Diny - Andries & Wimke
4-6, 6-4, 2-7

 

21.15 – 22.30

Johannes & Malou - Patrick & Rebecca
6-2, 4-6, 6-2

Jelle & Aleida - Bart & Fenna Rixt
1-6, 0-6

Dinsdag 17 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

Frank & Willeke - Bart & Fenna Rixt
0-6, 1-6

20.00 – 21.15

Doede & Diny- Rik & Titia
4-6, 6-2, 10-8

Albert & Jaike - Robbert & Fabienne
6-2, 6-7, 11-9

21.15 – 22.30



Jeroen & Roeli - Jacob & Nynke
6-7(4), 3-6

Woensdag 18 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00



Albert & Jaike - Peter & Wietske
6-3, 6-1

20.00 – 21.15

Frank & Willeke - Jelle & Aleida
6-4, 5-7, 7-10

Johannes & Malou - Robbert & Fabienne
3-6, 6-1, 10-6

21.15 – 22.30

Rik & Titia - Jacob & Nynke
6-4, 6-4

Jeroen & Roeli - Andries & Wimke
6-4, 3-6, 6-10

Zondag 22 September (geen kantine bezetting)


BAAN 1

BAAN 2

14.00 – 15.15

Fenna Rixt & Bart - Arjen & Agnes

Robbert & Fabienne - Peter & Wietske

Maandag 23 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Johannes & Malou - Peter & Wietske

Jouke & Doutzen - Jelle & Aleida

21.15 – 22.30

 

 

Dinsdag 24 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Titia & Rik - Jeroen & Roeli

Heren B enkels: Jelle T - Wiebe

20.00 – 21.15

Jacob & Nynke - Andries & Wimke

Patrick & Rebecca - Robbert & Fabienne

21.15 – 22.30

Jeroen & Roeli - Doede & Diny

 

Woensdag 25 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Jouke & Doutzen - Bart & Fenna Rixt

Doede & Diny - Jacob & Nynke

20.00 – 21.15

Rik & Titia - Andries & Wimke

Albert & Jaike - Patrick & Rebecca

21.15 – 22.30





Zaterdag 28 September


BAAN 1

BAAN 2

15.00 – 16.15