MIXDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN 2021

Hieronder kunt u het programma en de uitslagen van de wedstrijden en de tussenstanden van de poules vinden.
(click hier voor de hall of fame
(verslag van het finaleweekend is <hier> te lezen)

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • De finaledag is op zondag 19 september.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een supertiebreak als beslissende set gespeeld. Er mag een derde set gespeeld worden als alle vier spelers dit willen en het wedstrijdschema dit redelijker wijs toelaat.
  • De wedstrijdcommissie heeft zoveel mogelijk geprobeerd aan ieders aanvragen voor speeldata tegemoet te komen, ben je echter verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Meld deze wijziging direct bij de wedstrijdcommissie, dan passen we het programma op de website aan, zodat de vrijgekomen tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 3,50 p.p. kan tijdens de voorrondes met de PIN voldaan worden bij de wedstrijdcommissie (Roeli, Robbert of Jelle)
  • Stand in de poule wordt in deze volgorde bepaald:
    1. Gewonnen wedstrijden
    2. Set saldo
    3. Game saldo *
    4. Onderling resultaat
    5. Games voor *
    6. Games tegen *
    7. Voorkeur wedstrijdcommissie

(* Indien er een wedstrijd beslist is middels een supertiebreak worden voor alle poulewedstrijden alleende games uit de eerste twee sets meegerekend)

  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Uitslagen

 

A's

1

Bart & Fenna Rixt

2

Albert & Jaike

3

Wietse & Doutzen

4

Patrick & Carola


 

B's

1

Erik & Henny

2

Henk & Sieuwke

3

Dick & Leontine

4

Frank & Diny


 

C's

1

Annette & Alwin

2

Roeli & Steffen

3

Jettie & Coen

Pouleindeling en standen

Poule A1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Bart & Fenna Rixt

4

4

0

4

+8

Albert & Jaike

4

3

1

3

+4

Peter & Aleida

4

2

2

2

0

Johannes & Hester

4

1

3

1

-4

Arjen & Agnes

4

0

4

0

-8


Poule A2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Wietse & Doutzen

3

3

0

3

+5

Patrick & Carola

3

2

1

2

+1

Robbert & Fabienne

3

1

2

1

-1

Roelof & Titia

3

0

3

0

-5


Poule B1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Henk & Sieuwke

3

2

1

2

+2

Leontine & Dick

3

2

1

2

+1

Andries & Wimke

3

1

2

1

0

Marieke & Han

3

1

2

1

-3


Poule B2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Erik & Hennie

3

3

0

3

+4

Frank & Diny

3

2

1

2

+2

Jacob & Nynke

3

1

2

1

-3

Klaske & Jeroen

3

0

3

0

-5


Poule C

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Anette & Alwin

2

1

1

1

+1

Roeli & Steffen

2

1

1

1

0

Jettie & Coen

2

1

1

1

-1

Jelle Wierda & Amanda (teruggetrokken)

 

 

 

 

 


Maandag 23 augustus


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

B1
Andries & Wimke - Marieke & Han
2-6, 6-4, 8-10

A2
Wietse & Doutzen - Roelof & Titia
6-3, 6-2

Dinsdag 24 augustus


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

B1
Leontine & Dick - Andries & Wimke
1-6, 3-6



20:30 - 22:00

B2
Frank & Diny - Jacob & Nynke
6-3, 6-1

 

Vrijdag 27 augustus


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

B2
Klaske & Jeroen - Erik & Hennie
2-6, 3-6

C
Roeli & Steffen - Jettie & Coen
6-4, 6-7, 4-6

20:30 - 22:00

A1
Johannes & Hester - Arjen & Agnes
6-4, 6-4

 

22:00 - 23:30

A2
Roelof & Titia - Robbert & Fabienne
5-7, 6-7




Maandag 30 augustus


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30




B1
Marieke & Han - Henk & Sieuwke
1-6, 5-7

20:30 - 22:00

C
Annette & Alwin - Jettie & Coen
6-3, 6-3

A2
Wietse & Doutzen - Patrick & Carola
6-2, 4-6, 6-4

Dinsdag 31 augustus


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

B2
Erik & Hennie - Frank & Diny
6-1, 6-2




Woensdag 1 september


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

B1
Leontine & Dick - Henk & Sieuwke
6-2, 4-6, 10-7




20:30 - 22:00

A1
Bart & Fenna Rixt - Johannes & Hester
6-1, 6-2

A1
Arjen & Agnes - Peter & Aleida
2-6, 1-6

Zondag 5 september


BAAN 1

BAAN 2

16:00 - 17:30

A1
Bart & Fenna Rixt - Peter & Aleida
6-0, 6-4

A1
Arjen & Agnes - Albert & Jaike
4-6, 0-6

17:30 - 19:00




A2
Roelof & Titia - Patrick & Carola
6-4, 4-6, 4-6

Maandag 6 september


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00

B1
Leontine & Dick - Han & Marieke
7-5, 7-6

B2
Klaske  & Jeroen - Jacob & Nynke
6-4, 3-6, 8-10

Dinsdag 7 september


BAAN 1

BAAN 2

20:00 - 22:00

A1
Peter & Aleida - Albert & Jaike
4-6, 1-6



Woensdag 8 september


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00

C
Roeli & Steffen - Annette & Alwin
6-3, 2-6, 6-4

A2
Robbert & Fabienne - Patrick & Carola
7-6, 1-6, 2-6

Vrijdag 10 september


BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00

A1
Albert & Jaike - Johannes & Hester
6-4, 6-3




Zondag 12 september


BAAN 1

BAAN 2

20:00 - 22:00

A1
Albert & Jaike - Bart & Fenna Rixt
3-6, 2-6




Maandag 13 september


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

B1
Andries & Wimke - Henk & Sieuwke
4-6, 6-1, 6-10

B2
Erik & Hennie - Jacob & Nynke
6-0, 6-0

20:30 - 22:00




A1
Peter & Aleida - Johannes & Hester
7-6, 7-5

Woensdag 15 september


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30




B2
Klaske & Jeroen - Frank & Diny
2-6, 2-6

20:00/20:30 - 22:00

A2
Robbert & Fabienne - Wietse & Doutzen
0-6, 4-6

A1
Bart & Fenna Rixt - Arjen & Agnes
6-0, 6-4

Vrijdag 17 september: Kruisfinales


BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

nr 1 Poule B1 - nr 2 Poule B2
Henk & Sieuwke - Frank & Diny
6-4, 6-2

nr 2 Poule B1 - nr 1 poule B2
Leontine & Dick - Erik & Hennie
1-6, 3-6

Zondag 19 september: Finaledag


BAAN 1

BAAN 2

09:30 - 11:00

kruisfinale: nr 2 Poule A1 - nr 1 poule A2
Albert & Jaike - Wietse & Doutzen
7-6, 6-0




11:00 - 12:30

kruisfinale: nr 1 Poule A1 - nr 2 Poule A2
Bart & Fenna Rixt - Patrick & Carola
6-1, 6-2

3e/4e Poule B
Leontine & Dick - Frank & Diny
6-1, 6-0

12:30 - 14:00

Finale C
Annette & Alwin - Roeli & Steffen
6-4, 6-7, 6-3

3e/4e Poule A
Wietse & Doutzen - Patrick & Carola
6-3, 6-3

14:00 - 15:30

Finale A
Albert & Jaike - Bart & Fenna Rixt
7-6, 1-6, 5-7

Finale B
Erik & Hennie - Henk & Sieuwke
6-4, 6-3