DAMES- EN HERENDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN

Voorrondes 2015

Hieronder kunt u de pouleindelingen en het wedstrijdprogramma vinden.

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 20 en 21 juni.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een tiebreak als beslissende set gespeeld.
  • Tijdens de finalewedstrijden wordt er een beslissende 3e set gespeeld.
  • De wedstrijdcommissie heeft zoveel mogelijk geprobeerd aan ieders aanvragen voor speeldata tegemoet te komen, ben je echter verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Er hangt een lijst op de tennisbaan waar je de uitgevallen wedstrijd op kunt schrijven, zodat deze tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij Patrick Antonissen
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Finale-programma is hier te vinden

Pouleindeling en eindstand voorrondes

Dames A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Doutzen & Fenna Rixt

5

5

0

5

10

Gerda & Thommy

5

4

1

4

5

Jaike & Jetty

5

3

2

3

1

Antsje & Wieke

5

2

3

2

-1

Amarins & Mariska

5

1

4

1

-5

Corry & Wietske

5

0

5

0

-10

 

Dames B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Leonie & Aleida

5

5

0

5

10

Durkje & Jannie

5

4

1

4

6

Anneke & Linda

5

3

2

3

2

Hester & Alijan

5

2

3

2

-2

Fabien & Agnes

5

1

4

1

-2

Siegrid & Tjitske

5

0

5

0

-10

 

Heren A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Albert & Gysbert

3

3

0

3

6

Patrick & Bart

3

2

1

2

1

Jouke & Roelof

3

1

2

1

-1

Henk & Tinus

3

0

3

0

-6

 

Heren B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Erik & Abe

3

3

0

3

5

Johan & Jan

3

2

1

2

3

Wiebe & Jelle

3

1

2

1

-3

Jacob & Andries

3

0

3

0

-5

 

Poulewedstrijden

Maandag 1 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

 

Albert & Gysbert - Jouke & Roelof
6-2, 6-4

21.15 – 22.30

Jacob & Andries - Wiebe & Jelle
4-6, 6-3, 2-7

Leonie & Aleida - Fabien & Agnes
6-0, 6-0

Dinsdag 2 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Durkje & Jannie - Fabien & Agnes
6-2, 6-0

 

20.00 – 21.15

Amarins & Mariska - Gerda & Thommy
3-6, 3-6

Jacob & Andries - Johan & Jan
0-6, 0-6

21.15 – 22.30

 

 

Woensdag 3 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Antsje & Wieke - Jaike & Jetty
3-6, 2-6

Anneke & Linda - Siegrid & Tjitske
6-4, 6-4

20.00 – 21.15

Albert & Gysbert - Henk & Tinus
6-2, 6-3

Erik & Abe - Wiebe & Jelle
6-0, 6-0

21.15 – 22.30

Jouke & Roelof - Patrick & Bart
4-6, 6-4, 3-7

 

Donderdag 4 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Jaike & Jetty - Gerda & Thommy
6-7, 2-6

Durkje & Jannie - Hester & Allijan
6-0, 7-6

21.15 – 22.30

 

Fabien & Agnes - Anneke & Linda
1-6, 1-6

Maandag 8 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Fabien & Agnes - Siegrid & Tjitske
6-3, 6-4

 

20.00 – 21.15

Amarins & Mariska- Doutzen & Fenna Rixt
1-6, 1-6

Albert & Gysbert - Patrick & Bart
7-6, 6-3

21.15 – 22.30

Antsje & Wieke - Gerda & Thommy
6-1, 2-6, 8-10

Leonie & Aleida - Hester & Allijan
6-2, 6-0

Dinsdag 9 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Amarins & Mariska - Corry & Wietske
2-6, 6-3, 7-4

 

20.00 – 21.15

Durkje & Jannie - Anneke & Linda
6-0, 7-6

Erik & Abe - Johan & Jan
6-4, 3-6, 7-4

21.15 – 22.30

 

 

Woensdag 10 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Hester & Allijan - Fabien & Agnes
6-3, 7-5

 

20.00 – 21.15

Gerda & Thommy - Doutzen & Fenna Rixt
6-1, 6-4

 

21.15 – 22.30

Antsje & Wieke - Corry & Wietske
6-1, 6-3

Jouke & Roelof - Henk & Tinus
6-4, 7-6

Zondag 11 juni

 

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

 

Durkje & Jannie - Leonie & Aleida
1-6, 5-7

Maandag 15 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Amarins & Mariska - Jaike & Jetty
1-6, 7-5, 3-7

Hester & Allijan - Siegrid & Tjitske
6-3, 6-2

20.00 – 21.15

Leonie & Aleida - Anneke & Linda
6-3, 6-3

Antsje & Wieke - Doutzen & Fenna Rixt
0-6, 0-6

21.15 – 22.30

Amarins & Mariska - Antsje & Wieke
2-6, 0-6

 

Dinsdag 16 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Doutzen & Fenna Rixt - Corry & Wietske
6-1, 6-2

Durkje & Jannie - Siegrid & Tjitske
6-2, 6-0

20.00 – 21.15

Hester & Allijan - Anneke & Linda
0-6, 1-6

Johan & Jan - Wiebe & Jelle
6-2, 6-0

21.15 – 22.30

 

 

Woensdag 17 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Gerda & Thommy - Corry & Wietske
6-4, 6-2

Leonie & Aleida - Siegrid & Tjitske
6-1, 6-1

20.00 – 21.15

Henk & Tinus - Patrick & Bart
0-6, 0-6

Jacob & Andries - Erik & Abe
0-6, 1-6

21.15 – 22.30

Jaike & Jetty - Doutzen & Fenna Rixt
3-6, 3-6

 

Donderdag 18 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Jaike & Jetty - Corry & Wietske
6-1, 6-3

 

21.15 – 22.30