DAMES- EN HERENDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN

Voorrondes 2016

Hieronder kunt u de pouleindelingen en het wedstrijdprogramma vinden.

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 25 en 26 juni.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een tiebreak als beslissende set gespeeld.
  • Tijdens de finalewedstrijden wordt er een beslissende 3e set gespeeld.
  • De wedstrijdcommissie heeft zoveel mogelijk geprobeerd aan ieders aanvragen voor speeldata tegemoet te komen, ben je echter verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Er hangt een lijst op de tennisbaan waar je de uitgevallen wedstrijd op kunt schrijven, zodat deze tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij Patrick Antonissen
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Pouleindeling en eindstand voorrondes

Dames A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Doutzen & Fenna Rixt

3

3

0

3

+6

Jaike & Mariska

3

2

1

2

+2

Antsje & Wieke

3

1

2

1

-2

Corry & Wietske

3

0

3

0

-6

 

Dames B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Siegrid & Tineke

4

2

2

2

+1

Fabienne & Agnes

4

2

2

2

-1

Durkje & Janny

4

1

3

1

-4

Maaike & Ingrid

4

1

3

1

-4

Diny & Leontine (terug getrokken)

4

4

0

4

+8

 

Heren A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Patrick & Bart

2

2

0

2

+3

Albert & Gysbert

3

2

1

2

+3

Jouke & Roelof

2

1

1

1

0

Henk & Tinus

3

0

3

0

-6

Frank & Wietse (uitgevallen)

2

0

2

0

-3

 

Heren B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Robbert & Jelle

4

4

0

4

+8

Erik & Abe

4

3

1

3

+3

Arjen & Kees

4

2

2

2

+1

Jacob & Andries

4

0

4

0

-8

Henk & Anne (terug getrokken)

4

1

3

1

-4

 

Poulewedstrijden

Maandag 6 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Durkje & Janny - Tineke & Siegrid
1-6, 2-6

 

20.00 – 21.15

Robbert & Jelle - Jacob & Andries
7-5, 6-1

 

21.15 – 22.30

 

 

 

Woensdag 8 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Agnes & Fabienne - Tineke & Siegrid
1-6, 6-3, 6-3

 

20.00 – 21.15

 

Jacob & Andries - Henk & Anne
4-6, 5-7

21.15 – 22.30

 

Roelof & Jouke - Tinus & Henk
6-3, 6-2

 

Vrijdag 10 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Albert & Gysbert - Roelof & Jouke
6-2, 7-6

Robbert & Jelle - Henk & Anne
6-3, 6-1

21.15 – 22.30

Frank & Wietse - Tinus & Henk
7-6, 1-6, 5-10
(Frank & Wietse teruggetrokken)

Albert & Gysbert - Patrick & Bart
6-7, 6-4, 7-10

 

Dinsdag 14 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Fenna Rixt & Doutzen - Mariska & Jaike
afgebroken bij 3-4,
wordt Di 21 juni 20:00 vervolgd

Abe & Erik - Robbert & Jelle
afgebroken bij 3-4,
wordt Wo 22 juni 21:15 vervolgd

21.15 – 22.30

 

Arjen & Kees - Jacob & Andries
vervangende datum nog niet bekend

 

Woensdag 15 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Durkje & Janny - Maaike & Ingrid
vervangende datum nog niet bekend

 

21.15 – 22.30

Diny & Leontine - Agnes & Fabienne
6-2, 6-2

 

 

Vrijdag 17 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

Abe & Erik - Henk & Anne
6-0, 6-1

20.00 – 21.15

Mariska & Jaike - Corry & Wietske
6-2, 6-1

Fenna Rixt & Doutzen - Antsje & Wieke
6-2, 6-1

21.15 – 22.30

Roelof & Jouke - Frank & Wietse
6-0, 6-0

(Frank & Wietse teruggetrokken)

Robbert & Jelle - Arjen & Kees
6-4, 6-3

 

Zaterdag 18 juni (*)

BAAN 1

BAAN 2

10.00 – 11.30

Arjen & Kees - Henk & Anne
6-1, 6-2

 

20.00 – 21.30

Abe & Erik - Arjen & Kees
4-6, 6-1, 7-5

 

 

Maandag 20 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

 

 

21.15 – 22.30

 

Agnes & Fabienne - Maaike & Ingrid
vervangende datum nog niet bekend

 

Dinsdag 21 juni (*)

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Patrick & Bart - Tinus & Henk
6-1, 6-2

Diny & Leontine - Tineke & Siegrid
7-6, 6-2

20.00 – 21.15

 

Fenna Rixt & Doutzen - Mariska & Jaike
vervolg van di 14 juni,
afgebroken bij 7-5, 0-1, 15-15 (Jaike serv),
vervolg op vr 24 juni

21.15 – 23.00

 

 

 

Woensdag 22 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Fenna Rixt & Doutzen - Corry & Wietske
6-0, 6-2

 

20.00 – 21.15

Albert & Gysbert - Tinus & Henk
6-2, 6-1

Diny & Leontine - Durkje & Janny
6-2, 6-0

21.15 – 22.30

Abe & Erik - Robbert & Jelle
6-7, 6-2, 6-7

Mariska & Jaike - Antsje & Wieke
7-6, 6-3

 

Vrijdag 24 juni (*)

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Tineke & Siegrid - Maaike & Ingrid
6-3, 6-1

Fenna Rixt & Doutzen - Mariska & Jaike
vervolg van di 21 juni,
7-5, 5-7, 7-2

20.00 – 21.15

Roelof & Jouke - Patrick & Bart
Jouke uitgevallen

Diny & Leontine - Maaike & Ingrid
6-1, 6-0

21.15 – 22.30

Abe & Erik - Jacob & Andries
6-2, 6-1

Antsje & Wieke - Corry & Wietske
6-3, 6-1

 

Zaterdag 25 juni

BAAN 1

BAAN 2

09:00 – 10:15

Durkje & Janny - Agnes & Fabienne
vervolg van eerdere wedstrijd
afgebroken bij 1-2 (Janny serv)
6
-4, 5-7, 2-7

 

10:15 – 11:30

Maaike & Ingrid - Agnes & Fabienne
6-2, 6-1

 

11:30 – 12:45

Maaike & Ingrid - Durkje & Janny
1-6, 2-6

Arjen & Kees - Jacob & Andries
6-3, 6-1

 

 

 

13:00 – 21.30

Kruisfinales

Kruisfinales

(*) Op de dagen die oorspronkelijk niet zijn ingedeeld is er geen kantinebezetting. Natuurlijk moet de wedstrijd wel nabesproken worden. De beurs kan je bij Albert ophalen.