DAMES- EN HERENDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN

Voorrondes 2017

Hieronder kunt u de pouleindelingen en het wedstrijdprogramma vinden.

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 24 en 25 juni.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een supertiebreak als beslissende set gespeeld.
  • Tijdens de finalewedstrijden wordt er een beslissende 3e set gespeeld.
  • De wedstrijdcommissie heeft zoveel mogelijk geprobeerd aan ieders aanvragen voor speeldata tegemoet te komen, ben je echter verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Er hangt een lijst op de tennisbaan waar je de uitgevallen wedstrijd op kunt schrijven, zodat deze tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij Patrick Antonissen
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Pouleindeling en eindstand voorrondes

Dames A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Doutzen & Fenna Rixt

4

4

0

4

+8

Jaike & Mariska

3

2

1

2

+2

Antsje & Wieke

4

2

2

2

-4

Wietske & Leonie

4

1

3

1

-4

Corry & Tine

3

0

3

0

-6

 

Dames B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Leontine & Janny

4

4

0

4

+6

Agnes & Fabienne

3

2

1

2

+2

Titia & Klaske

4

2

2

2

+2

Tineke & Trudy

4

1

3

1

-4

Roeli & Hilda

3

0

3

0

-6

 

Heren A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Albert & Gysbert

4

4

0

4

+7

Patrick & Bart

4

3

1

3

+5

Arjen & Peter

4

2

3

2

-1

Jouke & Roelof

4

1

3

1

-3

Robbert & Jelle

4

0

4

0

-8

 

Heren B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Johan & Frank

4

4

0

4

+7

Henk D & Tinus

3

2

1

2

+3

Wietse & Dick

3

2

1

2

+2

Erik & Henk F

4

1

3

1

-4

Anne & Rik

4

0

4

0

-8

 

Poulewedstrijden

Dinsdag 6 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Agnes & Fabienne - Titia & Klaske

6-1, 3-6, 10-6

Doutzen & Fenna Rixt - Antsje & Wieke

6-2, 6-2

21.15 – 22.30

 

 

Woensdag 7 juni (*)

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

 

 

21.15 – 22.30

 

 

Vrijdag 9 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Antsje & Wieke - Corry & Tine

6-1, 7-6(5)

 

21.15 – 22.30

 

 

Maandag 12 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Tineke & Trudy - Agnes & Fabienne

0-6, 1-6

 

20.00 – 21.15

Roeli & Hilda - Titia & Klaske

1-6, 2-6

Jaike & Mariska - Doutzen & Fenna Rixt

1-6, 5-7

21.15 – 22.30

Albert & Gysbert - Robbert & Jelle

6-1, 6-0

 

Dinsdag 13 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Leontine & Janny - Tineke & Trudy

6-0, 6-1

 

20.00 – 21.15

 

Johan & Frank - Henk D & Tinus

6-4, 3-6, 10-7

21.15 – 22.30

Patrick & Bart - Jouke & Roelof

6-2, 6-4

Wietse & Dick - Anne & Rik

6-2, 6-1

Woensdag 14 juni (*)

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Henk D & Tinus - Erik & Henk F

6-0, 6-3

 

21.15 – 22.30

Patrick & Bart - Robbert & Jelle

6-0, 6-1

 

Vrijdag 16 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Tineke & Trudy - Titia & Klaske

0-6, 3-6

Henk D & Tinus - Anne & Rik

6-0, 6-0

20.00 – 21.15

Jaike & Mariska - Antsje & Wieke

6-4, 7-6

Leontine & Janny - Agnes & Fabienne

4-6, 7-5, 10-3

21.15 – 22.30

Arjen & Peter - Jouke & Roelof

1-6, 6-4, 10-5

Patrick & Bart - Albert & Gysbert

4-6, 7-6, 5-10

Zaterdag 17 juni (*)

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

 

Johan & Frank - Erik & Henk F

6-2, 6-1

Maandag 19 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Wietske & Leonie - Fenna Rixt & Doutzen

1-6, 0-6

Erik & Henk F - Anne & Rik

6-1, 6-2

20.00 – 21.15

Tineke & Trudy - Roeli & Hilda

Opgave Roeli & Hilda

Jouke & Roelof - Robbert & Jelle

6-1, 6-2

21.15 – 22.30

Arjen & Peter - Albert & Gysbert

1-6, 4-6

 

Dinsdag 20 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Leontine & Janny - Roeli & Hilda/Klaske

6-2, 6-1

Antsje & Wieke - Wietske & Leonie

6-4, 6-4

21.15 – 22.30

Doutzen & Fenna Rixt - Corry & Tine

6-1, 6-0

Johan & Frank - Wietse & Dick

6-1, 6-2

Woensdag 21 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Leontine & Janny - Titia & Klaske

6-0, 4-6, 10-8

Wietske & Leonie - Corry & Tine

6-1, 6-3

20.00 – 21.15

Patrick & Bart - Arjen & Peter

6-1, 6-1

Jaike & Mariska - Wietske & Leonie

7-5, 6-3

21.15 – 22.30

Wietse & Dick - Erik & Henk F

7-5, 7-5

Johan & Frank - Anne & Rik

6-0, 6-1

22:30 - 24:00

Arjen & Peter - Robbert & Jelle

6-4, 6-2

 

Donderdag 22 juni (*)

BAAN 1

BAAN 2

18.00 – 22.00

---- Trainingen ----

---- Trainingen ----

22.00 – 23.15

Wietse & Dick - Henk D & Tinus

 

Vrijdag 23 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

 

Jaike & Mariska - Corry & Tine

21.15 – 22.30

Albert & Gysbert - Jouke & Roelof

6-2, 7-5

 

(*) Op de dagen die oorspronkelijk niet zijn ingedeeld is er geen kantinebezetting. Natuurlijk moet de wedstrijd wel nabesproken worden. De beurs kan je bij Albert ophalen.