DAMES- EN HERENDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN 2019

Uitslagen

Heren A's

1

Bart & Roelof

2

Albert & Patrick

3

Johannes & Arjen

4

Robbert & Jelle

5

Frank & Johan

 

Dames A's

1

Doutzen & Agnes

2

Fenna Rixt & Fabienne

3

Antsje & Wieke

4

Jaike & Malou

 

Heren B's

1

Jelle & Ridzert

2

Jacob & Andries

3

Bert & Jeroen

4

Wiebe & Steffen

 

Dames B's

1

Corry & Rebecca

2

Nynke & Wimke

3

Allijan & Carola

4

Roeli & Bertine

Verslag van het kampioenschap is <hier> te vinden

Finales 2019

Wedstrijdreglement finales:

  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • In het finaleweekend zorgt de wedstrijdcommissie voor ballen.
  • Voor elke kampioenschap worden zondag 2 wedstrijden gespeeld: de kleine finale gaat om de 3de plek en natuurlijk de grote finale om het kampioenschap.
  • Er wordt gespeeld om 2 gewonnen sets, bij gelijke stand wordt er een volledige 3e set gespeeld.
  • De prijsuitreiking zal direct na de finales plaatsvinden

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Click hier voor de hall Of Fame

Zondag 7 juli


BAAN 1

BAAN 2

10:00 – 11:30

3e/4e Heren B
Wiebe & Steffen - Bert & Jeroen
2-6, 0-6

3e/4e Dames B
Allijan & Carola - Roeli & Bertine
6-1, 6-0

11:30 – 13:00

3e/4e Heren A
Arjen & Johannes - Jelle & Robbert
7-6, 6-1

3e/4e Dames A
Antsje & Wieke - Jaike & Malou
6-3, 6-2

13:00 – 14:30

Finale Heren B
Jelle & Ridzert - Jacob & Andries
6-1, 6-0

Finale Dames B
Corry & Rebecca - Nynke & Wimke
7-5, 6-2

14:30 – 16:00

Finale Heren A
Bart & Roelof - Albert & Patrick
6-2, 6-7(7), 6-2

Finale Dames A
Doutzen & Agnes - Fenna Rixt & Fabienne
4-6, 6-4, 6-3

De prijsuitreiking vindt direct plaats na de finales!

Voorrondes 2019

Hieronder kunt u de pouleindelingen en het wedstrijdprogramma vinden.

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 6 en 7 juli.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een supertiebreak als beslissende set gespeeld.
  • Tijdens de finalewedstrijden wordt er een beslissende 3e set gespeeld.
  • De wedstrijdcommissie heeft zoveel mogelijk geprobeerd aan ieders aanvragen voor speeldata tegemoet te komen, ben je echter verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Meld deze wijziging direct bij de wedstrijdcommissie, dan passen we het programma op de website aan, zodat de vrijgekomen tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij de wedstrijdcommissie Roeli, Roelof en Jelle)
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Pouleindeling en eindstand voorrondes

Dames A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Doutzen & Agnes

3

3

0

3

+6

Fenna-Rixt & Fabienne

3

2

1

2

+2

Antsje & Wieke

3

1

2

1

-2

Jaike & Malou

3

0

3

0

-6

 

Dames B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Corry & Rebecca

3

3

0

3

+6

Nynke & Wimke

3

2

1

2

+1

Allijan & Carola

3

1

2

1

-1

Roeli & Bertine

3

0

3

0

-6

 

Heren A

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Bart & Roelof

4

3

1

3

+5

Albert & Patrick

4

3

1

3

+4

Arjen & Johannes

4

3

1

3

+3

Jelle & Robbert

4

1

3

1

-5

Frank & Johan

4

0

4

0

-7

 

Heren B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jelle & Ridzert

3

3

0

3

+6

Jacob & Andries

3

2

1

2

+2

Wiebe & Steffen

3

1

2

1

-2

Bert & Jeroen

3

0

3

0

-6

 

Poulewedstrijden

Maandag 17 juni

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Dames B
Nynke & Wimke - Allijan & Carola
6-7, 6-1, 10-5

 

21.15 - 22.30

 

Heren A
Bart & Roelof - Frank & Johan
6-2, 6-1

Dinsdag 18 juni

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Heren A
Jelle & Robbert - Albert & Patrick
2-6, 5-7

 

21.15 - 22.30

Dames B
Roeli & Bertine - Corry & Rebecca
0-6, 0-6

 

Vrijdag 21 juni

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

 

Heren B
Jelle & Ridzert - Wiebe & Steffen
6-0, 6-1

21.15 - 22.30

Heren A
Frank & Johan - Arjen & Johannes
4-6, 3-6

 

Maandag 24 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Dames A
Doutzen & Agnes - Antsje & Wieke
7-6, 6-1

 

20.00 – 21.15

Dames B
Nynke & Wimke - Roeli & Bertine
6-0, 6-0

 

21.15 - 22.30

 

Heren A
Jelle & Robbert - Frank & Johan
6-4, 5-7, 10-5

Dinsdag 25 juni

BAAN 1

BAAN 2

18:45 – 20.00

Heren B
Jelle & Ridzert - Jacob & Andries
6-1, 6-1

 

20.00 – 21.15

Heren B
Bert & Jeroen - Wiebe & Steffen
2-6, 5-7

Dames A
Malou & Jaike - Antsje & Wieke
3-6, 5-7

Vrijdag 28 juni

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Heren B
Bert & Jeroen - Jelle & Ridzert
0-6, 1-6

Heren A
Bart & Roelof - Albert & Patrick
6-3, 6-2

21.15 - 22.30

Dames A
Malou & Jaike - Fenna-Rixt & Fabienne
2-6, 4-6

Heren A
Arjen & Johannes - Jelle & Robbert
6-1, 6-0

Zaterdag 29 juni (*)

BAAN 1

BAAN 2

10:00 – 10.15

Dames A
Malou & Jaike - Doutzen & Agnes
4-6, 3-6

 

Maandag 1 juli

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Dames B
Corry & Rebecca - Allijan & Carola
6-3, 6-2

Heren A
Bart & Roelof - Jelle & Robbert
6-1, 6-0

21.15 - 22.30

 

Heren A
Albert & Patrick - Frank & Johan
7-6, 6-2

Dinsdag 2 juli

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Dames B
Allijan & Carola - Roeli & Bertine
6-0, 6-3

Dames A
Doutzen & Agnes - Fenna-Rixt & Fabienne
7-5, 7-6

21.15 - 22.30

Dames B
Nynke & Wimke - Corry & Rebecca
2-6, 4-6

Heren B
Wiebe & Steffen - Jacob & Andries
3-6, 5-7

Woensdag 3 juli

BAAN 1

BAAN 2

21.15 - 22.30

Heren B
Jacob & Andries - Bert & Jeroen
7-6, 6-3

 

Vrijdag 5 juli

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Dames A
Antsje & Wieke - Fenna-Rixt & Fabienne
2-6, 1-6

 

21.15 - 22.30

Heren A
Arjen & Johannes - Albert & Patrick
1-6, 4-6

 

Zaterdag 6 juli

BAAN 1

BAAN 2

15:00 - 16.15

Heren A
Bart & Roelof - Arjen & Johannes
6-4, 4-6, 1-6

 

 

(*) Op de dagen/tijden die oorspronkelijk niet zijn ingedeeld is er geen kantinebezetting. Natuurlijk moet de wedstrijd wel nabesproken worden. De beurs kan je bij Albert ophalen.