MIXDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN

Voorrondes 2013

Hieronder kunt u de uitslagen van de wedstrijden en de eindstanden van de poules vinden.
(Info over het finaleweekend is hier te vinden.)

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 20 en 21 september.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een tiebreak als beslissende set gespeeld.
  • Tijdens de finalewedstrijden wordt er een beslissende 3e set gespeeld.
  • De wedstrijdcommissie heeft zoveel mogelijk geprobeerd aan ieders aanvragen voor speeldata tegemoet te komen, ben je echter verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Er hangt een lijst op de tennisbaan waar je de uitgevallen wedstrijd op kunt schrijven, zodat deze tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij Patrick Antonissen
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Eindstanden poules

Poule A1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jouke & Doutzen

5

5

0

5

10

Wietse & Wieke

6

5

1

5

5

Frank & Sietie

6

3

3

3

1

Gysbert & Gerda

6

3

3

3

2

Dick & Jettie

6

2

4

2

-3

Jelle & Fenna-Rixt

6

2

4

2

-5

Andries & Wimke

5

0

5

0

-10

 

Poule A2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Patrick & Jaike

4

4

0

4

4

Henk & Dorien

5

4

1

4

7

Albert & Sierou

5

3

2

3

2

Roelof & Willeke

4

1

3

1

-3

Jacob & Wietske

4

1

3

1

-4

Johan & Amarins

4

0

4

0

-6

 

Poule B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Erik & Diny

4

4

0

4

7

Henk & Roelie

4

3

1

3

4

Doede & Durkje

4

2

2

2

0

Kees & Leontine

5

2

3

2

0

Johannes & Janny

4

1

3

1

-5

Jacob & Nynke

5

1

4

1

-6

 

Uitslagen poulewedstrijden

Maandag 2 september

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Albert & Sierou - Patrick & Jaike

6-2, 4-6, 3-7

Wietse & Wieke - Andries & Wimke

6-1, 6-3

21.15 – 22.30

Doede & Durkje - Johannes & Janny

7-5, 6-3

Frank & Sietie - Gysbert & Gerda

6-2, 4-6, 8-6

Dinsdag 3 september

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Henk & Roelie - Jacob & Nynke

6-3, 7-5

Gysbert & Gerda - Wietse & Wieke

2-6, 6-4, 1-7

21.15 – 22.30

Jouke & Doutzen - Frank & Sietie

6-0, 6-2

Albert & Sierou - Roelof & Willeke

6-4, 6-0

Woensdag 4 september

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Jouke & Doutzen - Gysbert & Gerda

6-3, 6-2

 

21.15 – 22.30

Albert & Sierou - Johan & Amarins

6-0, 6-4

Jacob & Nynke - Doede & Durkje

2-6, 6-2, 10-8

Donderdag 5 september

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Albert & Sierou - Henk & Dorien

4-6, 4-6

Frank & Sietie - Wietse & Wieke

1-6, 7-5, 9-11

20.00 – 21.15

Roelof & Willeke - Jacob & Wietske

6-4, 6-3

Jelle & Fenna-Rixt - Dick & Jettie

3-6, 3-6

21.15 – 22.30

Henk & Roelie - Doede & Durkje

afgelast, wordt niet meer gespeeld

Gysbert & Gerda - Andries & Wimke

6-1, 6-0

Maandag 9 september

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Patrick & Jaike - Johan & Amarins

6-3, 3-6, 7-3

Gysbert & Gerda - Jelle & Fenna-Rixt

6-2, 7-6

21.15 – 22.30

Henk & Roelie - Johannes & Janny

6-2, 6-3

Albert & Sierou - Jacob & Wietske

6-7, 6-2, 7-3

Woensdag 11 september

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Henk & Roelie - Kees & Leontine

2-6, 6-4, 7-1

Jouke & Doutzen - Wietse & Wieke

6-1, 6-0

20.00 – 21.15

Erik & Diny - Doede & Durkje

7-5, 6-2

Jacob & Wietske - Henk & Dorien

1-6, 1-6

21.15 – 22.30

Jacob & Nynke - Johannes & Janny

7-5, 3-6, 3-7

Gysbert & Gerda - Dick & Jettie

6-0, 6-3

Donderdag 12 september

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Dick & Jettie - Andries & Wimke

7-6, 6-0

 

20.00 – 21.15

Kees & Leontine - Doede & Durkje

7-5, 5-7, 5-7

Wietse & Wieke - Jelle & Fenna-Rixt

6-1, 6-4

21.15 – 22.30

Erik & Diny - Jacob & Nynke

6-1, 6-4

Patrick & Jaike - Henk & Dorien

3-6, 6-3, 8-6

Zondag 15 september

 

BAAN 1

BAAN 2

10.00 – 11.15

 

Jelle & Fenna-Rixt - Andries & Wimke

6-0, 6-1

Maandag 16 september

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Frank & Sietie - Dick & Jettie

6-0, 6-2

 

20.00 – 21.15

Kees & Leontine - Johannes & Janny

6-2, 6-3

Jouke & Doutzen - Jelle & Fenna-Rixt

6-0, 6-0

21.15 – 22.30

Patrick & Jaike - Roelof & Willeke

6-2, 4-6, 7-3

Henk & Roelie - Erik & Diny

4-6, 1-1 afgebroken

Dinsdag 17 september

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Kees & Leontine - Jacob & Nynke

6-2, 6-3

 

20.00 – 21.15

Erik & Diny - Johannes & Janny

bij 2-1 afgebroken, wordt niet meer uitgespeeld

Jouke & Doutzen - Andries & Wimke

afgelast, wordt niet meer gespeeld

21.15 – 22.30

Patrick & Jaike - Jacob & Wietske

afgelast, wordt niet meer gespeeld

Johan & Amarins - Roelof & Willeke

afgelast, wordt niet meer gespeeld

Woensdag 18 september

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Kees & Leontine - Erik & Diny

5-7, 4-6

 

20.00 – 21.15

Frank & Sietie - Andries & Wimke

6-2, 6-0

Johan & Amarins - Henk & Dorien

0-6, 3-6

21.15 – 22.30

 

Jouke & Doutzen - Dick & Jettie

6-1, 6-0

Donderdag 19 september

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

Frank & Sietie - Jelle & Fenna-Rixt

6-7, 6-4, 8-10

20.00 – 21.15

Wietse & Wieke - Dick & Jettie

1-6, 6-2, 7-2

Roelof & Willeke - Henk & Dorien

4-6, 1-6

21.15 – 22.30

Johan & Amarins - Jacob & Wietske

3-6, 5-4, 7-9