MIXDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN

Voorrondes 2014

Hieronder kunt u de uitslagen van de wedstrijden en de eindstanden van de poules vinden.
(Info over de finales is hier te vinden)

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 19 en 20 juni.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een tiebreak als beslissende set gespeeld.
  • Ben je verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Er hangt een lijst op de tennisbaan waar je de uitgevallen wedstrijd op kunt schrijven, zodat deze tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij Patrick Antonissen
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Eindstanden poules

Poule A1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jouke & Doutzen

4

4

0

4

8

Albert & Thommy

4

3

1

3

4

Frank & Mariska

4

2

2

2

0

Dick & Wietske

4

1

3

1

-4

Jakob & Corrie

4

0

4

0

-8

 

Poule A2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Henk & Dorien

4

4

0

4

7

Patrick & Jaike

4

3

1

3

4

Gysbert & Gerda

4

2

2

2

1

Henk F & Wieke

4

1

3

1

-4

Erik & Diny

4

0

4

0

-8

 

Poule B

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jan & Amarins

3

3

0

3

4

Kees & Leontine

3

2

1

2

3

Johannes K & Janny vd H

3

1

2

1

0

Abe & Alijan

3

0

3

0

-6

Johannes B & Jannie J hebben vanwegen blessures moeten afzeggen.

Uitslagen poulewedstrijden

Dinsdag 3 juni

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Johannes B & Jannie J - Abe & Alijan
6-3, 6-1

Patrick & Jaike - Gysbert & Gerda
6-4, 7-6 (9-7)

20.00 – 21.15

Henk & Dorien - Henk F & Wieke
6-0, 6-2

 

21.15 – 22.30

Dick & Wietske - Albert & Thommy
3-6, 2-6

Jakob & Corrie - Frank & Mariska
3-6, 2-6

Vrijdag 6 juni

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Albert & Thommy - Frank & Mariska
6-4, 6-2

Patrick & Jaike - Henk F & Wieke
6-1, 6-3

maandag 9 juni

BAAN 1

BAAN 2

 

 

Henk & Dorien - Gysbert & Gerda
6-3, 4-6, 7-2

Dinsdag 10 juni

BAAN 1

BAAN 2

21.15 – 22.30

Dick & Wietske - Jakob & Corrie
6-2, 7-5

 

Woensdag 11 juni

BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Henk & Dorien - Erik & Diny
6-1, 6-2

 

21.15 – 22.30

Jouke & Doutzen - Jakob & Corrie
6-0, 6-1

 

Donderdag 12 juni

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Gysbert & Gerda - Henk F & Wieke
6-0, 6-1

 

20.00 – 21.15

Jouke & Doutzen - Dick & Wietske
6-2, 6-1

Jan & Amarins - Kees & Leontine
6-4, 4-6, 7-2

21.15 – 22.30

 

Patrick & Jaike - Erik & Diny
6-0, 6-2

Zondag 15 juni

BAAN 1

BAAN 2

 

Jan & Amarins - Johannes K & Janny vd H
6-4, 4-6, 7-3


Dinsdag 17 juni

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

Johannes K & Janny vd H - Abe & Alijan
6-2, 6-4

Dick & Wietske - Frank & Mariska
0-6, 0-6
vanw blessure niet gespeeld

20.00 – 21.15

Jouke & Doutzen - Albert & Thommy
6-3, 6-2

Johannes K & Janny vd H -
Kees & Leontine
7-5, 5-7, 5-7

21.15 – 22.30

Erik & Diny - Gysbert & Gerda
1-6, 2-6

Jan & Amarins - Abe & Alijan
6-1, 6-2

Woensdag 18 juni

BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

Erik & Diny - Henk F & Wieke
0-6, 6-7

20.00 – 21.15

Jouke & Doutzen - Frank & Mariska
6-1, 6-2

Abe & Alijan - Kees & Leontine
1-6, 5-7

21.15 – 22.30

Jakob & Corrie - Albert & Thommy
0-6, 3-6

Patrick & Jaike - Henk & Dorien
3-6, 4-6