MIXDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN

Voorrondes 2015

Hieronder kunt u de uitslagen van de wedstrijden en de eindstanden van de poules vinden.
Finaleschema is hier te vinden.
(click hier voor de hall of fame )

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 19 en 20 september.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een tiebreak als beslissende set gespeeld.
  • De nummers 1 en 2 van elke poule gaan door naar het finaleweekend.
  • Ben je verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Er hangt een lijst op de tennisbaan waar je de uitgevallen wedstrijd op kunt schrijven, zodat deze tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij Patrick Antonissen
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Eindstanden poules

 

Poule A1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jouke & Doutzen

3

3

0

3

+4

Gysbert & Pien

3

2

1

2

+2

Bart & Wieke

3

1

2

1

0

Dick & Wietske

3

0

3

0

-6


Poule A2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Albert & Thommy

3

3

0

3

+6

Frank & Mariska

3

2

1

2

+1

Patrick & Jaike

3

1

2

1

-1

Roelof & Fenna Rixt

3

0

3

0

-6


Poule B1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Erik & Diny

4

4

0

4

+6

Henk & Roelie

4

3

1

3

+4

Doede & Durkje

4

2

2

2

0

Rik & Bertine

4

1

3

1

-4

Jeroen & Fabienne

4

0

4

0

-6


Poule B2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Siep & Leonie

4

4

0

4

+8

Abe & Allijan

4

3

1

3

+4

Johannes & Jannie

4

2

2

2

0

Jacob & Petra

4

1

3

1

-5

Wiebe & Agnes

4

0

4

0

-7


Poule B3

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Arjen & Linda

3

3

0

3

+5

Robbert & Hennie

3

2

1

2

+2

Andries & Wimke

3

1

2

1

-4

Kees & Leontien

3

0

3

0

-3


Poulewedstrijden

 

Dinsdag 1 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

A1: Jouke & Doutzen - Gysbert & Pien
6-1, 7-5

A1: Dick & Wietske - Bart & Wieke
4-6, 2-6

21.15 – 22.30

 

 

 

Woensdag 2 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

B2: Abe & Allijan - Wiebe & Agnes
6-1, 6-0

B1: Doede & Durkje - Jeroen & Fabienne
7-5, 6-3

21.15 – 22.30

 

 

 

Donderdag 3 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

B1: Henk & Roelie - Jeroen & Fabienne
6-1,  6-1

20.00 – 21.15

A2: Patrick & Jaike - Frank & Mariska
6-2, 4-6, 1-6

B1: Erik & Diny - Rik & Bertine
6-0, 6-1

21.15 – 22.30

 

 

 

Zaterdag 5 september


BAAN 1

BAAN 2

14.00 – 15.00

 

B3: Kees & Leontien - Arjen & Linda
2-6, 4-6

 

Maandag 7 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

A1: Gysbert & Pien - Bart & Wieke
7-6, 5-3 opgave Bart&Wieke

 

20.00 – 21.15

B2: Johannes & Jannie - Siep & Leonie
0-6, 0-6

 

21.15 – 22.30

B2: Wiebe & Agnes - Jacob & Petra
6-7, 7-5, 4-7

B1: Erik & Diny - Henk & Roelie
6-2, 6-2

 

Dinsdag 8 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

B1: Henk & Roelie - Doede & Durkje
6-3, 6-3

 

20.00 – 21.15

B2: Siep & Leonie - Wiebe & Agnes
6-0, 6-2

 

21.15 – 22.30

 

 

 

Woensdag 9 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

B1: Henk & Roelie - Rik & Bertine
6-0, 6-1

B1: Erik & Diny - Doede & Durkje
6-4, 6-3

20.00 – 21.15

A2: Albert & Thommy - Roelof & Fenna Rixt
7-5, 6-2

 

21.15 – 22.30

B2: Johannes & Jannie - Jacob & Petra
6-1, 6-2

 

 

Donderdag 10 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

A1: Jouke & Doutzen - Dick & Wietske
6-1, 6-0

B3: Kees & Leontien - Robbert & Hennie
3-6, 6-3, 0-7

21.15 – 22.30

B1: Rik & Bertine - Jeroen & Fabienne
6-3, 6-1

A2: Albert & Thommy - Patrick & Jaike
7-5, 6-1

 

Zaterdag 12 september


BAAN 1

BAAN 2

 

 

B3: Robbert & Hennie - Arjen & Linda
3-6, 6-4, 2-6

 

 

B3: Andries & Wimke - Arjen & Linda
2-6, 4-6

 

Maandag 14 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

 

 

21.15 – 22.30

 

 

 

Dinsdag 15 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

A2: Patrick & Jaike - Roelof & Fenna Rixt
6-1, 6-3

 

20.00 – 21.15

B1: Erik & Diny - Jeroen & Fabienne
3-0 vervolg do 17/9 20:00

B2: Siep & Leonie - Jacob & Petra
6-0, 6-1

21.15 – 22.30

A1: Jouke & Doutzen - Bart & Wieke
Bart & Wieke teruggetrokken

 

 

Woensdag 16 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

B3: Kees & Leontien - Andries & Wimke
Kees & Leontien teruggetrokken

B2: Johannes & Jannie - Wiebe & Agnes
6-4, 6-3

20.00 – 21.15

B2: Abe & Allijan - Jacob & Petra
6-2, 6-2

A2: Roelof & Fenna Rixt - Frank & Mariska
5-7, 6-7(11)

21.15 – 22.30

B2: Johannes & Jannie - Abe & Allijan
5-7, 5-7

A1: Gysbert & Pien - Dick & Wietske
7-5, 6-3

 

Donderdag 17 september


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

B1: Doede & Durkje - Rik & Bertine
6-3, 6-1

B3: Robbert & Hennie - Andries & Wimke
6-4, 6-4

20.00 – 21.15

 

B1: Erik & Diny - Jeroen & Fabienne
Jeroen & Fabienne teruggetrokken

21.15 – 22.30

B2: Siep & Leonie - Abe & Allijan
6-3, 6-2

A2: Albert & Thommy - Frank & Mariska
6-0, 6-2