MIXDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN

Voorrondes 2017

Hieronder kunt u de uitslagen van de wedstrijden en de tussenstanden van de poules vinden.
Finaleschema is <hier> te vinden.
(click hier voor de hall of fame )

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 30 september en 1 oktober.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een tiebreak als beslissende set gespeeld.
  • De nummers 1 en 2 van elke poule gaan door naar het finaleweekend.
  • Ben je verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Er hangt een lijst op de tennisbaan waar je de uitgevallen wedstrijd op kunt schrijven, zodat deze tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij Patrick Antonissen
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Standen poules


Poule A1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Albert & Thommy

2

2

0

2

+3

Patrick & Jaike

2

1

1

1

0

Henk D & Fenna Rixt

1

0

1

0

-2


Poule A2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Bart & Wieke

3

3

0

3

+6

Roelof & Mariska (teruggetrokken)

3

2

1

2

+1

Peter & Wietske

3

1

2

1

-2

Wietse & Antsje

3

0

3

0

-5


Poule B1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Robbert & Fabienne

2

2

0

2

+4

Erik en Diny

2

1

1

1

0

Jacob & Nynke

2

0

2

0

-4

Arjen & Linda (teruggetrokken)

0

0

0

0

0


Poule B2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Frank & Willeke

3

3

0

3

+6

Kees & Agnes

3

2

1

2

+2

Andries & Wimke

3

1

2

1

-2

Henk F & Klaske

3

0

3

0

-6


Poule C

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Wytse & Allijan

4

3

1

3

+4

Bert & Hennie

4

3

1

3

+3

Roel & Hilda (teruggetrokken)

4

2

2

2

-1

Stef & Tineke

3

1

2

1

-2

Jeroen & Roeli

3

0

3

0

-4


Poulewedstrijden

Dinsdag 12 September


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

C
Jeroen & Roeli - Roel & Hilda
6-3, 2-6, 8-10

B2
Frank & Willeke - Henk F & Klaske
6-2, 6-1

21.15 – 22.30

B1
Erik & Diny - Robbert & Fabienne
5-7, 0-6

 

Maandag 18 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

B1
Erik & Diny - Jacob & Nynke
7-6(3), 6-0

 

20.00 – 21.15

B2
Frank & Willeke - Kees & Agnes
6-3, 6-3

C
Jeroen & Roeli - Wytse & Allijan
3-6, 2-6

21.15 – 22.30

A1
Albert & Thommy - Henk D & Fenna Rixt
6-4, 6-4

A2
Bart & Wieke - Roelof & Mariska
6-1, 6-1

Dinsdag 19 September


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

A1
Albert & Thommy - Patrick & Jaike
5-7, 7-6(4), 10-3

C
Jeroen & Roeli - Bert & Hennie
6-7(5), 6-3, 8-10

21.15 – 22.30

 

B1
Jacob & Nynke - Robbert & Fabienne
1-6, 0-6

Woensdag 20 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

C
Bert & Hennie - Wytse & Allijan
2-6, 5-7

Donderdag 21 September


BAAN 1

BAAN 2

 

C
Bert & Hennie - Stef & Tineke
6-2, 7-5

 

Vrijdag 22 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

B2
Kees & Agnes - Andries & Wimke
6-2, 6-4

 

21.15 – 22.30

B2
Andries & Wimke - Henk F & Klaske
6-3, 6-3

C
Roel & Hilda - Bert & Hennie
6-7(4), 4-6

Maandag 25 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

B2
Kees & Agnes - Henk F & Klaske
7-6(2), 6-3

 

20.00 – 21.15

A2
Roelof & Mariska - Wietse & Antsje
7-6, 6-2

C
Roel & Hilda - Stef & Tineke
6-0, 6-4

21.15 – 22.30

A1
Patrick & Jaike - Henk D & Fenna Rixt
3-6, 6-3, 10-4

A2
Bart & Wieke - Peter & Wietske
6-3, 7-5

Dinsdag 26 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

Enkels Heren C
Jeroen - Doede
2-6, 1-6

A2
Wietse & Antsje - Peter & Wietske
3-6, 7-5, 10-12

21.15 – 22.30

 

 

Woensdag 27 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

C
Roel & Hilda - Wytse & Allijan
2-2, opgave Roel & Hilda

20.00 – 21.15

B2
Frank & Willeke - Andries & Wimke
6-1, 6-2

A2
Roelof & Mariska - Peter & Wietske
7-6(4), 5-7, 10-2

21.15 – 22.30

A2
Bart & Wieke - Wietse & Antsje
6-3, 6-4

C
Stef & Tineke - Wytse & Allijan
2-6, 6-4, 10-6

Vrijdag 29 September (! geen kantinebezetting, zelf op baan inschrijven + evt sleutel ophalen !)


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

 

20.00 – 21.15

C
Jeroen & Roeli - Stef & Tineke
Afgelast ivm regen

 

21.15 – 22.30