MIXDUBBELKAMPIOENSCHAPPEN 2018

Hieronder kunt u de uitslagen van de wedstrijden en de tussenstanden van de poules vinden.
(click hier voor de hall of fame )

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 28/29 en 30 september.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes en de kruisfinales worden gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een tiebreak als beslissende set gespeeld.
  • De nummers 1 en 2 van elke poule gaan door naar het finaleweekend. Bij de C's spelen alle teams ook in het finaleweekend
  • Ben je verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Meldt dit vervolgens bij de wedstrijdcommissie.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij de wedstrijdcommissie (Roelof, Roeli en Patrick)
  • Uitslagen en programma worden zoveel mogelijk bijgehouden op de website

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Uitslag

 

A's

1

Albert & Jaike

2

Bart & Wieke

3

Doutzen & Wietse

4

Henk & Fenna Rixt


 

B's

1

Robbert & Fabienne

2

Arjen & Agnes

3

Wimke & Jacob

4

Jacob & Nynke


 

C's

1

Roeli & Jeroen

2

Tineke & Wiebe

3

Bert & Hennie

Eindstanden poules


Poule A1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Doutzen & Wietse

2

2

0

2

+4

Jaike & Albert

2

1

1

1

0

Mariska & Roelof

2

0

2

0

-4


Poule A2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Fenna Rixt & Henk D

2

2

0

2

+3

Wieke & Bart

2

1

1

1

0

Willeke & Frank

2

0

2

0

-3


Poule B1

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Fabienne & Robbert

2

2

0

2

+4

Agnes & Arjen

2

1

1

1

0

Allijan & Wietse

2

0

2

0

-4


Poule B2

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Wimke & Andries

2

2

0

2

+3

Nynke & Jacob

2

1

1

1

-1

Klaske & Henk F

2

0

2

0

-2


Poule C

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Roeli & Jeroen

4

4

0

4

+7

Tineke & Wiebe

4

2

2

2

-2

Hennie & Bert

4

0

4

0

-5


Programma en uitslagen

Maandag 10 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

A2
Fenna Rixt & Henk D - Willeke & Frank
3-6, 6-4, 11-9

 

20.00 – 21.15

 

B2
Wimke & Andries - Klaske & Henk F
4-6, 6-2, 10-7

Dinsdag 11 September


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Enkels: Heren B1
Jelle - Wiebe
6-1, 6-0

 

21.15 – 22.30

 

B1
Fabienne & Robbert - Agnes & Arjen
6-4, 6-1

Vrijdag 14 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

 

B2
Nynke & Jacob - Wimke & Andries
2-6, 2-6

Zondag 16 September


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

B1
Agnes & Arjen - Allijan & Wietse
6-2, 6-1

 

Maandag 17 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

A2
Fenna Rixt & Henk D - Wieke & Bart
6-3, 6-2

 

20.00 – 21.15

B1
Fabienne & Robbert - Allijan & Wietse
6-2, 6-0

 

Dinsdag 18 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20.00

C
Tineke & Wiebe- Roeli & Jeroen
Verplaatst naar 25 sept 21:15

Enkels: Dames B
Maaike - Allijan
6-3, 4-6, 2-10

20.00 – 21.15

 

B2
Nynke & Jacob - Klaske & Henk F
2-6, 6-2, 10-7

21.15 – 22.30

 

A2
Wieke & Bart - Willeke & Frank
6-3, 6-0

Woensdag 19 September


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

Enkels: Dames A
Fabienne - Jaike
4-6, 3-6

 

21.15 – 22.30

 

C
Tineke & Wiebe- Hennie & Bert
7-5, 3-6, 10-8

Maandag 24 September


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

A1
Doutzen & Wietse - Mariska & Roelof
6-1, 6-3

 

Dinsdag 25 September


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

A1
Jaike & Albert - Doutzen & Wietse

6-7(4), 4-6

 

21.15 – 22.30

C
Tineke & Wiebe- Roeli & Jeroen
1-6, 3-6

A1
Jaike & Albert - Mariska & Roelof
6-3, 6-3

Vrijdag 28 September


BAAN 1

BAAN 2

18.45 – 20:00

Enkels: Heren B1
Ridzert - Jelle T
6-2, 6-4

 

20.00 – 21.15

C
Roeli & Jeroen - Hennie & Bert
2-6, 6-2, 10-4

 

21.15 – 22.30

B Halve finale
Fabienne & Robbert - Nynke & Jacob
6-0, 6-2

B Halve finale
Wimke & Andries - Arjen & Agnes
5-7, 0-6

 

Finaleweekend

Zaterdag 29 September


BAAN 1

BAAN 2

20.00 – 21.15

A Halve finale
Doutzen & Wietse - Wieke & Bart

7-6, 4-6, 7-10

 

Zondag 30 September


BAAN 1

BAAN 2

10.00 – 11.00

C
Tineke & Wiebe - Roeli & Jeroen
6-7, 4-6

A Halve finale
Fenna Rixt & Henk - Jaike & Albert
2-6, 1-6

11.00 – 12.30

3/4 A's
Doutzen & Wietse - Henk & Fenna Rixt
6-7, 6-4, 10-4

3/4 B's
Jacob & Nynke - Wimke & Andries
4-6, 3-6

12.30 – 13.30

C
Tineke & Wiebe - Hennie & Bert
5-7, 6-4, 6-3

 

13.30 – 15.00

Finale A's
Bart & Wieke - Albert & Jaike
6-7(5), 5-7

Finale B's
Robbert & Fabienne - Arjen & Agnes
6-2, 7-5

15.00 – 16.00

C
Roeli & Jeroen - Hennie & Bert
6-4, 6-3