MIX-DUBBEL
KAMPIOENSCHAPPEN
TCO 2012

Hieronder kunt u de poule-indeling en de wedstrijden vinden.

Voor de wedstrijden beginnen nog enkele aandachtspunten op een rijtje:

  • Het finaleweekend wordt gehouden op 20 en 21 oktober.
  • Een kwartier voor de wedstrijd aanwezig zijn.
  • Er wordt gespeeld volgens het wedstrijdreglement (zie voorjaarskrant of website)
  • In de voorrondes moet er zelf gezorgd worden voor ballen.
  • De wedstrijden in de voorrondes wordt gespeeld om 2 gewonnen sets. Bij een gelijke stand wordt er een tiebreak als beslissende set gespeeld.
  • Ben je verhinderd op de ingedeelde tijd dan graag onderling ruilen. Er hangt een lijst op de tennisbaan waar je de uitgevallen wedstrijd op kunt schrijven, zodat deze tijd door anderen kan worden benut.
  • Het inschrijfgeld á € 2,50 p.p. kan tijdens de voorrondes voldaan worden bij Roelof Jelsma.

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

Pouleindeling (+ eindstand)

(tussen haakjes eindstand in de poule)

Poule A1

Poule A2

1.  Jouke en Doutzen (1)

7.  Frank en Sietie (2)

2.  Albert en Sierou (2)

8.  Patrick en Jaike (1)

3.  Sjouke en Wieke (4)

9.  Henk en Tine (6)

4.  Roelof en Willeke (5/6)

10. Johan en Amarins (3)

5.  Jelle en FennaRixt (5/6)

11. Tinus en Mariska (5)

6.  Dick en Corry (3)

12. Jakob en Wietske (4)

 

Poule B

13. Kees en Léontine (2)

14. Erik en Diny (3)

15. Johannes en Jannie (5)

16. Andries en Wimke (1)

17. Doede en Durkje (4)

18. Jacob en Nynke (6)

 

Wedstrijdschema

Dinsdag 2 oktober

BAAN 1

BAAN 2

18.45

20.00

A1

Albert & Sierou

Roelof & Willeke

B

Kees & Léontine

Erik & Diny

20.00

21.15

A2

Johan & Amarins

Tinus & Mariska

B

Andries & Wimke

Doede & Durkje

21.15

22.30

A2

Frank & Sietie

Patrick & Jaike

 

 

 

Woensdag 3 oktober

BAAN 1

BAAN 2

18.45

20.00

A1

Sjouke & Wieke

Dick & Corry

 


20.00

21.15

A2

Henk & Tine

Johan & Amarins

B

Kees & Léontine

Johannes & Jannie

21.15

22.30

A1

Jouke & Doutzen

Roelof & Willeke

B

Erik & Diny

Jacob & Nynke

Donderdag 4 oktober

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45

20.00

B

Erik & Diny

Johannes & Jannie

B

Andries & Wimke

Jacob & Nynke

20.00

21.15

A1

Sjouke & Wieke

Roelof & Willeke

A1

Jelle & FennaRixt

Dick & Corry

21.15

22.30

A2

Frank & Sietie

Henk & Tine

A2

Johan & Amarins

Jakob & Wietske

Dinsdag 9 oktober

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45

20.00

A1

Sjouke & Wieke

Jelle & FennaRixt

 

 

 

20.00

21.15

A1

Jouke & Doutzen

Albert & Sierou

A2

Frank & Sietie

Johan & Amarins

21.15

22.30

B

Doede & Durkje

Jacob & Nynke

A2

Patrick & Jaike

Tinus & Mariska

Woensdag 10 oktober

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45

20.00

A2

Tinus & Mariska

Jakob & Wietske

A2

Patrick & Jaike

Henk & Tine

20.00

21.15

A1

Jouke & Doutzen

Dick & Corry

B

Johannes & Jannie

Andries & Wimke

21.15

22.30

 

 

 

 

 

 

Donderdag 11 oktober

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45

20.00

A2

Frank & Sietie

Tinus & Mariska

B

Johannes & Jannie

Doede & Durkje

20.00

21.15

A1

Roelof & Willeke

Dick & Corry

A2

Patrick & Jaike

Johan & Amarins

21.15

22.30

A1

Albert & Sierou

Sjouke & Wieke

 

 

 

Dinsdag 16 oktober

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45

20.00

A1

Jouke & Doutzen

Sjouke & Wieke

B

Erik & Diny

Doede & Durkje

20.00

21.15

B

Kees & Léontine

Andries & Wimke

B

Johannes & Jannie

Jacob & Nynke

21.15

22.30

A1

Albert & Sierou

Jelle & FennaRixt

A2

Frank & Sietie

Jakob & Wietske

Woensdag 17 oktober

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45

20.00

A2

Henk & Tine

Tinus & Mariska

A2

Patrick & Jaike

Jakob & Wietske

20.00

21.15

B

Kees & Léontine

Jacob & Nynke

B

Erik & Diny

Andries & Wimke

21.15

22.30

A1

Jouke & Doutzen

Jelle & FennaRixt

 

 

 

Donderdag 18 oktober

 

BAAN 1

BAAN 2

18.45

20.00

A1

Albert & Sierou

Dick & Corry

B

Kees & Léontine

Doede & Durkje

20.00

21.15

A1

Roelof & Willeke

Jelle & FennaRixt

A2

Henk & Tine

Jakob & Wietske

21.15

22.30