ENKELKAMPIOENSCHAPPEN 2021

Hieronder kunt u de pouleindeling, en de standen en uitslagen van de voorrondewedstrijden vinden.

De ‘spelregels’ die bij het enkeltoernooi horen zijn de volgende:

  • De voorronde wedstrijden worden gespeeld om 2 gewonnen sets. De 3e set is in principe ook een gehele set. Onderling mag afgesproken worden om hiervan af te wijken en een supertiebreak te spelen. De standaard is echter een hele set! In het finaleweekend bepaalt de wedstrijdcommissie of er een 3e set of een supertiebreak gespeeld zal worden
  • De kruisfinales worden in de week voor het finaleweekend gespeeld.
  • De wedstrijden kunnen jullie via de appgroep zelf inplannen op een willekeurig tijdstip.
    We hebben voor de gezelligheid een aantal avonden geblokt voor de enkelwedstrijden. Deze ingeplande data kan je doorgeven in de appgroep.
    Onderaan deze pagina staan geplande wedstrijden op de speelavonden
  • De wedstrijdcommissie zorgt in het finaleweekend voor ballen.
  • Het inleggeld is € 3,50 te voldoen bij de wedstrijdcommissie (per pin)
  • De prijsuitreiking zal zondag 24 oktober direct na de wedstrijden plaatsvinden.
  • Stand in de poule wordt in deze volgorde bepaald:
    • Gewonnen wedstrijden,
    • Set-saldo,
    • Game-saldo (*),
    • Onderling resultaat,
    • Games voor (*),
    • Games tegen (*)
    • Voorkeur wedstrijdcommissie

      (*) indien er een wedstrijd beslist is middels een supertiebreak worden voor alle poulewedstrijden alleen de games uit de eerste 2 sets meegerekend

Veel succes en speelplezier!!

De wedstrijdcommissie

(click hier voor de hall of fame)

Poule indeling en standen

Heren A

poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Patrick

1

1

0

1

+2

Albert

0

0

0

0

0

Bart

0

0

0

0

0

Robbert

1

0

1

0

-2


Uitslagen

Patrick

Bart

Albert

Robbert

0-6, 2-6

22 sep

 

Patrick

XXXX

 

22 sep

Bart

XXXX

XXXX

 

 

poule 2

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Peter

2

2

0

2

+4

Johannes

3

2

1

2

+3

Klaas-Jan

1

1

0

1

+1

Arjen

2

0

2

0

-4

Erik

2

0

2

0

-4


Uitslagen

Erik

Johannes

Peter

Arjen

Klaas-Jan

 

5-7, 6-1, 7-5

 

 

Erik

XXXX

0-6, 3-6

2-6, 2-6

 

Johannes

XXXX

XXXX

 

6-2, 6-3

Peter

XXXX

XXXX

XXXX

6-2, 6-2

 

Dames A

poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jaike

3

3

0

3

+6

Rebecca

2

2

0

2

+4

Fabienne (teruggetrokken)

1

0

1

0

-2

Klaske

2

0

2

0

-4

Titia

2

0

2

0

-4


Uitslagen

Fabienne

Rebecca

Klaske

Titia

Jaike

6-1, 6-2

29 sep

6-0, 6-0

6-0, 6-1

Fabienne

XXXX

22 sep

27 sep

 

Rebecca

XXXX

XXXX

6-3, 6-0

6-1, 6-2

Klaske

XXXX

XXXX

XXXX

20 sep

 

Heren B

poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Jelle W

2

2

0

2

+4

Han

3

2

1

2

+2

Alwin

1

0

1

0

-2

Frank

2

0

2

0

-4

Jeroen (teruggetrokken)

 

 

 

0

 


Uitslagen

Alwin

Frank

Han

Jelle W

21 sept 20:00

6-2, 6-1

6-2, 7-5

Alwin

XXXX

27 sept

2-6, 6-7

Frank

XXXX

XXXX

4-6, 0-6

 

Dames B

poule 1

Stand

gespeeld

gewonnen

verloren

punten

setsaldo

Annette

2

2

0

2

+4

Marieke

2

1

1

1

+1

Allijan

2

1

1

1

-1

Marjan

0

0

0

0

0

Roeli

2

0

2

0

-4


Uitslagen

Annette

Allijan

Marjan

Marieke

Roeli

0-6, 3-6

29 sept

 

4-6, 2-6

Annette

XXXX

2-6, 6-4, 6-2

20 sep

 

Allijan

XXXX

XXXX

 

6-3, 1-6, 6-1

Marjan

XXXX

XXXX

XXXX

20 sep

 

Ingeroosterde Enkel Speelavonden

Woensdag 4 Augustus

BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Dames B
Roeli - Marieke
4-6, 2-6

Dames A
Klaske - Jaike
0-6, 0-6

20:30 - 22:00

Heren A2
Johannes - Klaas Jan
7-5, 1-6, 5-7

Heren A1
Robbert - Patrick
0-6, 2-6

Vrijdag 20 Augustus

BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Dames B
Marieke - Allijan
3-6, 6-1, 1-6




20:30 - 22:00

Dames B
Annette - Roeli
6-0, 6-3

Dames A
Titia - Jaike
0-6, 1-6

Maandag 23 Augustus

BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00




Heren A2
Erik - Peter
2-6, 2-6

Dinsdag 24 Augustus

BAAN 1

BAAN 2

20:30 - 22:00




Heren B
Han - Jelle
2-6, 5-7

Dinsdag 31 Augustus

BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30




Dames A
Klaske - Rebecca
3-6, 0-6

20:30 - 22:00




Dames A
Fabienne - Jaike
1-6, 2-6

Maandag 20 September

BAAN 1

BAAN 2

19:00 – 20.30







20.30 – 22.00

Dames B
Marjan - Annette

Dames A
Titia - Klaske

Woensdag 22 September

BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Dames A
Fabienne - Rebecca




20:30 - 22:00

Heren A1
Bart - Robbart

Heren A1
Albart - Bartrick

Maandag 27 September

BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Dames A
Klaske - Fabienne

Dames B
Marieke - Marjan

20:30 - 22:00

Heren B
Frank - Alwin 




Woensdag 29 September

BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30







20:30 - 22:00

Dames A
Jaike - Rebecca

Dames B
Roeli - Allijan

 

Maandag 11 Oktober (Kruisfinales)

BAAN 1

BAAN 2

19:00 – 20.30

Dames B
nr 1 - nr 4

Dames B
nr 2 - nr 3

20.30 – 22.00

Dames A
nr 1 - nr 4

Dames A
nr 2 - nr 3

 

Dinsdag 12 Oktober (Kruisfinales)

BAAN 1

BAAN 2

19:00 - 20:30

Heren B
nr 1 - nr 4

Heren B
nr 2 - nr 3

20:30 - 22:00

Heren A
nr 1 poule A1 - nr 2 poule A2

Heren A
nr 2 poule A1 - nr 1 poule A2